SON DAKİKA

Sakaryaspor: 0 UTAŞ Uşakspor:2

Foto Galeri, Sakaryaspor

HAYDİ MAÇA

Sakaryaspor

AMATÖRLER’DE TRANSFER SIKINTISI !

Bu haber 18 Aralık 2014 - 22:01 'de eklendi ve Bu haber 1.356 kez okundu. kez görüntülendi.

AMATÖRLER’DE TRANSFER SIKINTISI !
İlimiz Süper Amatör Futbol Ligi ile 1.Amatör Futbol Ligindeki bir çok takım, ligin 2.yarısının yeni yılda devam etme isteme talebi kabul görmeyip geçen hafta başlatılırken, şimdi de hiç olmazsa transferin bugün başlatılmasını istiyorlar.
7 HAFTA İÇİN DEĞER Mİ?
Yılbaşında başlayacak olan amatör Futbol Transfer ikinci döneminin, o tarihe kadar en az 4 hafta daha oynanacağını ve geriye de sadece 7 hafta gibi bir süreleri kaldığını belirten kulüp temsilcileri, “Kimimiz ligde kalmanın kimimiz şampiyonluğun hesaplarını yapıyoruz. Yılbaşında başlayacak olan transfer döneminde, 7 maçlığına neden adam alalım. Ya o zamana kadar iş işten geçerse. Kaldı ki ilk yarısı gibi ikinci yarının devamı yok” dediler
SEZON BAŞI AÇIKLANMIŞTI
Süper amatör Ligdeki bazı takımlar da, normal lig maçlarının ardından Play Off maçlarının da oynanacak olması nedeniyle kendileri için yılbaşında başlayacak olan normal transfer döneminin devam etmesini istiyorlar. ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey ve Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan ise, “Bu talep bizi aşar. Federasyonun bir takvimi var. Bu takvim Sakarya’ya özel bir takvim değil. Onun için bu teklifimiz kabul edilmedi. Ara transfer dönemi yine yeni yılda başlayacak ve Şubat ortasında sona erecek” dedi.
(SIRRI ŞANLI)
Askf

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.