Amatör Spora , Gençlik Spor’dan Büyük Destek « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

SAKARYASPOR: 2-EYÜPSPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Amatör Spora , Gençlik Spor’dan Büyük Destek

Bu haber 20 Temmuz 2017 - 17:11 'de eklendi ve Bu haber 576 kez okundu. kez görüntülendi.

Amatör Spora , Gençlik Spor’dan Büyük Destek

İlimizdeki 241 Spor Kulübüne , toplamda 3.830 Adet spor çantası dağıtılacak.  Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığının ortak girişimleri ve talepleri neticesinde , Sakarya Amatör Spor Kulüplerine Spor Çantası hediye ediliyor.

Salon Sporları branşında faaliyet gösteren 99 , futbol branşında faaliyet gösteren 142 olmak üzere , 241 kulübe Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan toplamda 3.830 adet spor çantası dağıtılacak.  Salon Sporları branşında faaliyet gösteren kulüpler,  spor çantalarını Yenikent Spor Salonundan alabilecekler. Futbol kulüplerine ise spor çantaları , SASKF tarafından belirlenecek günde tören ile dağıtılacak.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel ile birlikte, Spor Genel Müdürlüğümüze çanta talebinde bulunmuştuk. Ortak girişimlerimiz neticesinde Spor Genel Müdürlüğü, İlimizdeki 241 kulübe dağıtılmak üzere, 3830 adet spor çantası gönderdi. Kulüplerimiz adına,  spor çantası konusundaki desteklerinden dolayı başta Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan olmak üzere, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz. Sakarya’da Sporun zirvesindeki isimler olarak,  Valimiz İrfan Balkanlıoğlu , Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’in katılımları ile Spor Kulüplerimize çantalarını dağıtmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.