Amatör Spor Haftası Yılın En’leri Ödül Töreni Düzenlendi

img_7201
Abone Ol
Daha Fazla

Amatör Spor Haftası Yılın En’leri Ödül Töreni Düzenlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızca tüm illerde kutlanan  Amatör Spor Haftası kapsamında Sakarya’da amatör spor dallarında yılın en başarılı sporcu ve spor adamlarının belirlendiği Yılın En’leri Ödül Töreni  Adapazarı Kültür Merkezi’nde (AKM) yoğun katılımla gerçekleşti.

Ödül törenine geçmeden önce Spor Hekimi Uzm. Dr. Abdullah Şerefoğlu ‘’Sık Görülen Spor Yaralanmaları ve Korunma Yöntemleri’’ hakkında sporcu ve antrenörlere bir sunum gerçekleştirdi.

Düzenlenen törene Ak Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Vali Yardımcısı Şakir Özdikici, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, sporcular ve antrenörler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan törende konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, şehrimizde amatör spor branşlarıyla ilgili yaptığımız çalışmalarda bizlere yol gösteren, her zaman yanımızda olan Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş Beyefendiye, özellikle spor tesisleri konusundaki büyük desteklerinden dolayı tüm faaliyetlerimizde bizlerin yanında olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na, Sayın Milletvekillerimize ve amatör spora emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyor, amatör spor haftasının spor camiamıza hayırlı olmasını diliyorum, şeklinde konuştu.

Protokol üyelerinin konuşmalarının ardından gerçekleşen ödül töreninde farklı branşlarda 34 sporcu yılın enleri ödülünün sahibi oldu. Ayrıca başarılı sporcuların yetişmelerinde emeği geçen antrenörleri de unutulmayarak protokol üyelerince plaket ile ödüllendirildi.

Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen program , ödül alan alan sporcu ve antrenörler ile protokol üyelerinin toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

abdullah-serefoglu cevdet-gungor img_7092 img_7119 img_7138 img_7148 img_7150 img_7160 img_7164 img_7168 img_7179 img_7193 img_7194 img_7199 img_7200 img_7201

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!