-

-

featured

AKYAZI’DA GÜREŞ RÜZGARLARI ESTİ

AKYAZI’DA GÜREŞ RÜZGARLARI ESTİ

 

Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü güreş müsabakalarına ev sahipliği yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Ensar Vakfı Akyazı Şubesi tarafından yürütülen gençlik projeleri destek programı Akyazı Kitap Kahve Projesi kapsamında Güreş Turnuvası gerçekleştirildi.

Sakarya ve komşu illerden toplam da 200 sporcunun katılımı ile yapılan müsabaka Akyazı Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Akyazı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün katkı sağladığı güreş müsabakalarına tüm spor severler yoğun katılım sağladı

2007-2008-2009 KÜÇÜK YILDIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1.İSTANBUL SANCAKTEPE

2.KOCAELİ

3.DÜZCE

4.İSTANBUL PENDİK

2007-2008-2009 KÜÇÜK YILDIZLAR DERECEYE GİREN SPORCULAR

KG: 34-38

1. BUĞRA KAVAK-PENDİK

2. BAYSUNGUR ISUPOV-KOCAELİ

3. ÖMER KÖFTECİ-KOCAELİ

4. ENES DEMİR BAYRAKLI-DÜZCE

KG: 41

1. GÖKTUĞ AKBAL-DÜZCE

2. MUHAMMET UZUN-SANCAKTEPE

3. MAHMUT FETTAH BAYGÜL-SAKARYA

4. KAĞAN ÇALDIRAN-DÜZCE

KG: 44

1. ALPER AKBAL- DÜZCE

2. BEYTULLAH BURAK BİLGEN-SAKARYA

3. MURAT KARABULUT-SANCAKTEPE

4. ABDULLAH BİLAL ÖZMEN –PENDİK

KG: 48

1. ÖMER GÜL-KOCAELİ

2. EFE DOĞAN-SANCAKTEPE

3. TUĞRUL DEMİRCİ- KOCAELİ

4. ALİ EKBER SAFUVOV-KOCAELİ

KG: 52

1. UMUT TALHA USLU-SANCAKTEPE

2. ATMET HASAN DOĞRU-KOCAELİ

3. HASAN HÜSEYİN ÇAKIRKAYA-KOCAELİ

4. TALİP HARUNOĞLU-SANCAKTEPE

KG: 57

1. FERHAT KOÇAK-SANCAKTEPE

2. YASİN UZUN-SANCAKTEPE

3. AHMET YASİR YANIK-KOCAELİ

4. BURAK ARSLANTÜRK-PENDİK

KG: 62

1. FEYZULLAH ENBİYA BAYGÜL-AKYAZI

2. MOKMOD İSPOV-KOCAELİ

3. ABDÜL SONAY DEMİRTAŞ-SANCAKTEPE

4. İBRAHİM ÇAĞAN ÖZTÜRK-KOCAELİ

KG: 68

1. SAMET UZUN-İSTANBUL

2. ÖMER HAMZA MERT-KOCAELİ

3. HALİL ÇOLAK-İSTANBUL

4. BARAN ELMAS-KOCAELİ

 

KG: 75

1. SAMET MORGÜL-SANCAKTEPE

2. BERAT TALHA KOTAK-PENDİK

3. HÜSEYİN YILDIZ-PENDİK

4. YASİN ÖMER BAYRAK-AKYAZI BOYBEYİ

KG: 85

1. YUNUS EMRE BALCI-İSTANBUL

2. ERCAN DEMİR-KOCAELİ

3. YUNUS EMRE CAN-SAKARYA

KG: 100

1. EFE EMRE AKTAŞ-İSTANBUL

2. AHMET YUFUS ÖZBUDAK-SAKARYA

3. BİLAL CAN BAKKAL-SAKARYA

4. TALHA EREN SEL-KOCAELİ

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!