Akyazı Akınspor Kupa’ sına kavuştu.

Daha Fazla Göster

Akyazı Akınspor  Kupa’ sına kavuştu.

2

  1. Amatör Akyazı 1. Grupta şampiyon olarak 1. Amatör kümeye çıkan Akyazı Akınspor kupasını SASKF başkanı Yılmaz Kuzey’in elinden aaldı.

Akyazı Semazen tesislerinde düzenlenen özel kupa gecesinde; Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, Kulüp Başkanı Kerim Dertli, Futbol il temsilcisi Ali Arslan, SASKF başkan yardımcısı İslam Bozkurt, SASKF genel sekreteri Murat Duman, davetliler, Futbolcular ve aileleri bulundu.

Kupa töreninde yapılan konuşmalardan sonra Kupa SASKF başkanı Yılmaz Kuzey tarafından takım kaptanı ve futbolculara verildi. Büyük coşkunun yaşandığı gecede Futbolculara madlyaları protokol mensupları tarafından verildi.

Gecede ayrıca Amatör futbola katkılarından dolayı yöneticilere Plaket verildi. Kulüp başkanı Kerim Dert’linin eşi Özlem Dertliye  SASKF yönetimi tarafından özel olarak yaptırılan Plaketi eşi Kerim dertli takdim etti.

Gece ayrıca ligi gol kralı olarak tamamlayan futbolcu Mustafa Efekan Dert’liye Kupa verildi.

2 3 4 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 25 26 27 28 29 233 gol kral kupa veri

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!