AKADEMİKSPOR’LU BAYANLAR İFTARDA BULUŞTU

AKADEMİKSPOR’LU BAYANLAR İFTARDA BULUŞTU

Sakarya’da oynanan Türkiye yıldız kızlar Türkiye Şampiyonasında ilk defa mücadele eden Sakarya Akademikspor Kulübü Yıldız kız futbol takımı Pazar günü oynadığı son karşılaşmada şeytanın bacağını kırdı ve güçlü ekiplerden Muratlı Hemspor’u 1-0 Yenerek şampiyonayı mutlu bir şekilde kapatmayı başardılar.

SPONSOR’DAN GALİBİYET YEMEĞİ

Sakarya Akademikspor takımına destekte bulunan şehrimizin ünlü firmalarından Tuğra Akademi yıldız kızlarımıza galibiyet sonrasında Şaheser Restaurant’ta iftar yemeği verdi. İftar yemeğine sporcu kızlarla birlikte Tuğra Akademi Finans Müdürü Oğuz Kaan Turan, Caner Bayrak, Sakarya Akademispor Teknik Sorumlusu Adnan şekerci ile antrenörler İzzet Ayhan yaldız ve İsmail Yazgan katıldılar. Bu yıl ilk defa lige katıldıklarını söyleyen Teknik sorumlu Adnan şekerci ile antrenörler İzzet Ayhan Yaldız ve İsmail Yazgan Sakarya’da ikinci bir Bayan Futbol takımının temellerini attıklarını söylediler. İftar yemeğine özel olarak davet edilen Sakarya’nın popüler isimlerinden Sadık Civan da yaptığı esprili hareketlerle iftara katılanlara hoş dakikalar geçirtti.

iFTAR-1 İftar-2 İftar-3 İftar-4 İftar-5 İftar-6 İftar-7 IMG_1492

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!