ADAPAZAR BLDSPOR Kanoculardan Büyük Başarı

kano adapazar bld (2)

ADAPAZAR BLDSPOR   Kanoculardan Büyük Başarı

Adapazar  belediyespor  Kano Takımı, Muğla Köyceğiz’de düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’na damga vurdu.

 

Adapazar Belediyespor Kulübü Kano Takımı, 16 Nisan Cumartesi ve 17 Nisan Pazar günleri Muğla Köyceğiz’de yapılan Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’nda önemli başarılara imza attı.

Erkek ve bayan takımlarının yarıştığı kupada Adapazar beldiyespor  Kano Takımı bireysel yarışlarda 5 birincilik, 4 ikincilik ve 3 üçüncülük elde etti. Takım halinde ise genç erkekler Türkiye 2.liği ve genç bayanlar takımı ise Türkiye 3.’lüğü kürsüsünde yer aldı.

 

Ülkeye Uzun Yıllar Hizmete Edecek Sporcular

Şampiyonada mücadele eden tüm sporcuları tebrik eden Adapazarı Belediye spor  “Muğla Köyceğiz’de düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’na damga vuran kulübümüz oyuncularını tebrik ediyorum. Bir kez daha bizleri gururlandırdılar. Sporun her branşında aktif olarak yer almamızın yanında önemli başarılarda kazanıyoruz. Hedefimiz ülkemize uzun yıllar hizmet edecek sporcular yetiştirmektir. Bu vesileyle tüm branşlar da faaliyet gösteren arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Durgunsu Bahar Kupası’nda dereceye giren sporcular şu şekilde;

1000 metre Yıldız Bayanlar Sümeyye çelik 1.’lik

1000 metre Yıldız  Bayanlar Miray Gözütok  2.’lik

500  metre Genç  Bayanlar Sümeyye çelik 1.’lik

1000 metre Genç   Bayanlar Miray Gözütok  3.’lik

1000 metre ve  500mtr Ebru İrem Bülbül   2lik

Ciğdem Saraçoğlu 3  lük

ismet akdemir kano adapazar bld (1) kano adapazar bld (2) kano adapazar bld (3) kano adapazar bld (4) kano adapazar bld (5)

 

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!