SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Adanaspor Basketbol antrenörünün feryadı

Bu haber 03 Mayıs 2015 - 23:37 'de eklendi ve Bu haber 1.018 kez okundu. kez görüntülendi.

Hakkımı helal etmiyorum
Adanaspor basketbol takımı baş antrenörü Cengiz Karadağ maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında Adana Basketbol camiasına veryansın yaptı ve “Onlara hakkımı helal etmiyorum” dedi.
Tüm Adana camiası utansın
Cengiz Karadağ şöyle konuştu: “ Bizler 3 aydır tüm oyuncularım ve teknik heyet ekonomik olarak sadece başkanımızın şahsi gayretleri ile hiçbir şekilde para almadan oynuyoruz. Buraya gelmek için başkanımızın kredi kartından para aldık. Otobüsle 11 saat yolculuk yaparak geldik. Bize sözler veren Vali, Belediye başkanı ve tüm Adana camiası utansın, bu durumdan feyiz alsınlar.”
Yoğun bakımdan geldim
Konuşmasında gözleri buğulanan ve kelimeli konuşmakta zorluk çeken Baş Antrenör Cengiz Karadağ şöyle devam etti: “ en bu deplasman maçına yoğun bakımdan çıkıp geldim. Takımım sadece 2 gün çalışma yapabildi,Bu maç bizim için onur mücadelesi idi. Başkanımız hariç Adana Basketbol camiasına hakkımızı helal etmiyoruz.”
Sakarya 1. Lige yakışır
Sakarya Büyük Şehir takımının 1. Lig kalitesinde olduğunu söyleyen baş antrenör Sakarya ve Basketbol camiasına övgülwer yağdırdı, şöyle konuştu; “ Bu ligte ilk defa böylesine kalabalık sayıda Basın mensubu karşısına çııyorum. Sizleri tebrik eder, teşekkür ederim. Sakarya takımı ile taraftarı ile yönetimi 1. Basketbol ligine laiktir, bunu gerçekleştireceklerini söyleyebilirim. Sakarya’da gördüğümüz ilgi ve yakımlık bizi çok mutlu etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.