Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  36ncı Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  36ncı Akşam Maçları

Bu haber 25 Temmuz 2019 - 9:28 'de eklendi ve Bu haber 41 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  36ncı Akşam Maçları

Beşkardeşler Mobilya: 3-Remax Hür: 10

Hakem: Engin Bıçak

Beşkardeşler Mobilya: Şamil Bilgin, Sabahattin Ege, Münir Uçar, Levent Berber, Ahmet Demir, Derya Sökmenberk, Cemil Kocacık, İhsan Sezer, Erdoğan Yavuz, Soner Büyükergun

Antrenör: Muammer Alataş

Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, Engin Özdemir, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Aydın Kurucu

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Goller: Dk.11 (Pen.)-17-19 Abdullah Azizoğlu, Dk.12-38-39 Aydın Kurucu, Dk.23-26 Ünal Dilek, Dk.42-49 Beyler Gökçe (Remax Hür), Dk.41-46 Münir Uçar, Dk.47 Soner Büyükergun (Beşkardeşler Mobilya)

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 8-Yıldız Yemek: 1

Hakem: Kerem Şenneyli

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Recep Durak, Ayhan Sevinç, Aydın Alkan, Arif Uz, Cahit Gürkaynak, Cevat Koç, Yener Ersoy, Erdoğan Talay

Antrenör: Suat Onar

Yıldız Yemek: Behçet Al, Mithat Başar, Şemsi Çınar, Aydın Tarım, Ömer Akdeniz, Fatih Kıstak, Şeyhmus Aluş, Hasan Yıldız

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Goller: Dk.2-7-46 Cahit Gürkaynak, Dk.29-49 Erdoğan Talay, Dk.32 Aydın Alkan, Dk.40-44 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.20 Ömer Akdeniz (Yıldız Yemek)

Akyazıspor&Çetinkaya Market: 5-Gün İnşaat: 2

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Yusuf Yazıcı, Miktat Bakırcı, Nihat İçyüz, Yusuf Demirbaş, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Murat Alan, Abdullah Uzungüngör

Antrenör: Celal Çevik

Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Levent Alkan, Vahit Akbaş, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Baki, Ahmet Öksüz

Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu

Goller: Dk.7 Murat Alan, Dk.18 Abdullah Uzungüngör, Dk.36-43 Nihat İçyüz, Dk.50 Recai Eker (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.33 Vahit Akbaş, Dk.45 Yusuf Baki (Gün İnşaat)

Sarı Kart: Dk.39 Özcan Sönmez (Gün İnşaat)

Gürdal Turizm: 1-Marmara İnan İzolasyon: 3

Hakem: Sinan Bilgin

Gürdal Turizm: Bilal Akçay, Yılmaz Karaaslan, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Erdoğan Kara, Salih Orta, Paşa Şahin

Antrenör: Mehmet Yüksel

Marmara İnan İzolasyon: Ertan Yıldırım, Ayhan Coşkun, Şeref Başkan, Murat Öz, Ömer Uluköylü, Rahmi Aktürk, Bilal Demirbaş, Erdun Alkan

Antrenör: Naim Sarı

Goller: Dk.33 Ömer Uluköylü, Dk.35-36 Bilal Demirbaş (Marmara İnan İzolasyon), Dk.42 Erdoğan Kara (Gürdal Turizm)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

24 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

26 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.