SON DAKİKA

Sakaryaspor-Kocaelispor: 1-1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Salı )sofrası Beklenti

Köşe Yazıları

Bu haber 14 Temmuz 2019 - 22:00 'de eklendi ve Bu haber 31 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   27nci Akşam Maçları

Çemsan A.Ş.: 1-İzrek Automotive Labels: 2

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Fatih Karagülle, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Nuri Çolak, Yaşar Aydın

Antrenör: Emrah Çelikel

İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Birol Hikmet, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop

Antrenör: Talip Toprak

Goller: Dk.12 Engin Öztonga (Çemsan A.Ş.), Dk.35 Ufuk Demirtaş, Dk.43 Cengiz Reis (İzrek Automotive Labels)

Sarı Kartlar: Dk.20 Cengiz Reis, Dk.50+1 Ümit Kahya (İzrek Automotive Labels), Dk.42 Yaşar Aydın, Dk.50 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.)

Kılıçoğlu Otomotiv: 3-Sakarya Efe Tur: 3

Hakem: Murat Baş

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Ceyhin Erdem Azgı, Ömer Akdağ (K.Kart), Zeki Nalçacıoğlu, Hakan Öncü, Ceyhun Sarı

Antrenör: Aydın Alkan

Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Ufuk Korhan Kaşlı, Ersin Balcı, Ferdi İyem (K.Kart), Faruk Kavakçı, Soner İyem, Emrah İyem, Gökhan Kaba, Aycan Pekşen

Antrenör: Emin Dindaroğlu

Goller: Dk.6-50+5 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.8 Ömer Gündostu (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.13-18 Gökhan Kaba, Dk.35 Ersin Balcı (Sakarya Efe Tur)

Sarı Kartlar: Dk.35 Ceyhun Sarı (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.50+6 Uğur Beler (Sakarya Efe Tur)

Kırmızı Kartlar: Dk.37 Ömer Akdağ, Dk.37 (Yedekte) Güven Avcı (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.37 (Yedekte) Erman Hasekioğlu, Dk.50+5 Ferdi İyem (Sakarya Efe Tur)

Ferkas Mühendislik: 8-Bes Aydınlar Yapı: 5

Hakem: Harun Özkan

Ferkas Mühendislik: Halil İbrahim Kurban, Doğan Konuklar, Enis Tort, Engin Tekin, Yakup Karabulut, Osman Atalay, Osman Aydın, Meriç Akkaya, Orhan Tok, Ümit Tiflis

Antrenör: Doğan Konuklar

Bes Aydınlar Yapı: Engin Yaşar, Serkan Özer, Murat Uygun, Serdar Dönmez, Mehmet Öztürk, Ali Barış Boncuk, İlhan Sağır

Antrenör: Ali Barış Boncuk

Goller: Dk.2 Murat Uygun, Dk.12 Serkan Özer, Dk.19-42 Serdar Dönmez, Dk.26 Mehmet Öztürk (Bes Aydınlar Yapı), Dk.15-17-43 Orhan Tok, Dk.22-46 Yakup Karabulut, Dk.24-49 Engin Tekin, Dk.50 Ümit Tiflis (Ferkas Mühendislik)

Sarı Kart: Dk.39 İlhan Sağır (Bes Aydınlar Yapı)

Eser Okulu Bahçıvanspor: 5-Ada Eser Yapı: 3

Hakem: Burak Olcar

Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Ümit Tale, Dursun Akgöl, İlker Hızal, Cemalettin Parlak, Abdullah Hün, Murat Tiraki, Şenol Karatay

Antrenör: Kadir Kocacık

Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Semih Alankaya, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Yasin Aykaç, Serkan Gümüşel, Serdal Şişman, Eyüp Berk

Antrenör: İsa Gümüşel

Goller: Dk.4-17 Eyüp Berk, Dk.15 Serkan Gümüşel (Ada Eser Yapı), Dk.14-27-36-39 Ümit Tale, Dk.38 Murat Tiraki (Eser Okulu Bahçıvanspor)

Sarı Kart: Dk.23 İlker Hızal (Eser Okulu Bahçıvanspor)

Murat Eğitim Sakarya: 1-Çiftçi Kardeşler: 9

Hakem: Semih Kahraman

Murat Eğitim Sakarya: Orhan Dinçer, Erkan Çorbacıoğlu, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Yusuf Taylan, Mesut Tekye, Kadir Yıldırım

Antrenör: Akın Arapoğlu

Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Ayhan Kalyoncu, Nizamettin Kemal Metin, İrfan Can, Önder Sağlam, İlhan Var, Mehmet Gümüştaş, İshak Topçu, Emrah Kılıç

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.4 İrfan Can, Dk.15 Ayhan Kalyoncu, Dk.27 Mehmet Gümüştaş, Dk.29-32-34 İshak Topçu, Dk.35 (K.Kalesine) Efkan Akarlar, Dk.36-41 İlhan Var (Çiftçi Kardeşler), Dk.39 Kadir Yıldırım (Murat Eğitim Sakarya)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

14 Temmuz 2019 Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Beşkardeşler Mobilya-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Yıldız Yemek-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Remax Hür-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgular Kategorisi)

15 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik

Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

17 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

18 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik

Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı

Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak

Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv

20 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.