Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 22nci Akşam Maçları
Kaya Ahşap&Türk Yapı: 7-Eriş Yem: 3
Hakem: Çetin Ateş
Kaya Ahşap&Türk Yapı: Cüneyt İçduygu, Fevzi Uzel, Cihan Yıldız, Enis Tort, Mustafa Sarı, Mesut Yılmaz, Mehmet Öztürk, Ümit Tiflis, Orhan Ergün
Antrenör: Melih Türk
Eriş Yem: Şevket Akman, Sinan Açar (K.Kart), Öztürk Kılınç, Barış Adalı, Fatih Göklüoğlu (K.Kart), Yasin Baltürk, Selman Korkmaz, Abdullah İleli, Adem Demirci
Antrenör: Ahmet Pırıldar
Goller: Dk.9-26 Ümit Tiflis, Dk.15 Cihan Yıldız, Dk.38-44-48 Mesut Yılmaz, Dk.49 Mesut Yılmaz (Kaya Ahşap&Türk Yapı), Dk.11 Abdullah İleli, Dk.40 Sinan Açar, Dk.46 Fatih Göklüoğlu (Eriş Yem)
Sarı Kart: Dk.49 Fatih Göklüoğlu (Eriş Yem)
Kırmızı Kartlar: Dk.42 Sinan Açar, Dk.49 (2.Sarı) Fatih Göklüoğlu (Eriş Yem)
—
Çemsan A.Ş.: 12-Bayrak Ağaç: 3
Hakem: Engin Bıçak
Çemsan A.Ş.: Yalçın Arıkan, Fatih Karagülle, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Mehmet Açık, Nuri Çolak, Yaşar Aydın
Antrenör: Emrah Çelikel
Bayrak Ağaç: Ömer Güler, Adnan Işık, Cengiz Seçilir, Etem Kundo, Serkan Doğan, Ferhat Çiçek, Sercan Demir
Antrenör: Menderes Işık
Goller: Dk.2-6-7-28-32-40 Engin Öztonga, Dk.23-41-42-46-47 Yaşar Aydın, Dk.27 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.), Dk.36-44 Sercan Demir, Dk.43 Adnan Işık (Bayrak Ağaç)
—
Bes Aydınlar Yapı: 16-Tekoplus: 3
Hakem: Yiğit İsmail Abdullahoğlu
Bes Aydınlar Yapı: Engin Kasım, Serkan Özer, Murat Uygun, Serdar Dönmez, Ceyhun Tezcan, Hakan Altun, Mehmet Öztürk, Erdem Kılıçaslan, Ali Barış Boncuk
Antrenör: Ali Barış Boncuk
Tekoplus: Mesut Toprak, Metin Kurnazer, Mehmet Neyse, Bülent Erkmen, Atilla Sarı, Ahmet Haklı
Antrenör: Ömer Yenisolak
Goller: Dk.1-11-12 Ceyhun Tezcan, Dk.13-22-35 Serdar Dönmez, Dk.15-23-24-26-30-34-41 Mehmet Öztürk, Dk.42 Erdem Kılıçarslan, Dk.47 Hakan Altun, Dk.48 Murat Uygun (Bes Aydınlar Yapı), Dk.10 Atilla Sarı, Dk.20 Ahmet Haklı, Dk.21 Metin Kurnazer (Tekoplus)
—
Yıldız Yemek: 2-Marmara İnan İzolasyon: 3
Hakem: Ömer Faruk Kılıç
Yıldız Yemek: Behçet Al, Mithat Başar, Şemsi Çınar, Aydın Tarım, Ömer Akdeniz, Bülent Uyarım, Fatih Kıstak, Şeyhmus Aluş, Hasan Yıldız
Antrenör: Alaattin Yıldırım
Marmara İnan İzolasyon: Ertan Yıldırım, Ayhan Coşkun, Kadir Bodur, Naim Sarı, Şeref Başkan, İsmail Gülmez, Murat Öz, Ömer Uluköylü, Rahmi Aktürk, Yaşar Fazlıoğlu, Bilal Demirbaş, Erdun Alkan
Antrenör: Ahmet Birinci
Gol: Dk.1 Ömer Uluköylü, Dk.43 Bilal Demirbaş, Dk.45 Rahmi Aktürk (Marmara İnan İzolasyon), Dk.48-50 (Pen.) Hasan Yıldız (Yıldız Yemek)
—
Çiftçi Kardeşler: 10-Ada Lider: 6
Hakem: Murat Bay
Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Nizamettin Kemal Metin, Kadir Murat Şen, İlhan Var, Mehmet Gümüştaş, Sezai Demircan, Emrah Kılıç
Antrenör: Ümit Tale
Ada Lider: Cem Duyak, Kerim Ekşi, Murat Tarkan, Kerim Reşit Zengin (K.Kart), Muhammet Kartal, Selçuk Delikara, Osman Atalay, Mustafa Yıldırım
Antrenör: İsa Müslim
Goller: Dk.3-36-45 Kadir Murat Şen, Dk.17 Sezai Demircan, Dk.20 Emrah Kılıç, Dk.33 İlhan Var, Dk.34-37-44-50 Mehmet Gümüştaş (Çiftçi Kardeşler), Dk.8-49 Muhammet Kartal, Dk.14 Kerim Reşit Zengin, Dk.22-41-50+1 Osman Atalay (Ada Lider)
Kırmızı Kart: Dk.43 Kerim Reşit Zengin (Ada Lider)
—
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
9 Temmuz 2019 Salı
Saat 20.30 Murat Eğitim Sakarya-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kayar Sucuk-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)
10 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 19.30 Gürtırspor-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Ferizli Gücü-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Topçuoğlu Koltuk-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Eriş Yem-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
11 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
12 Temmuz 2019 Cuma
Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
—