Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      23ncü Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Sakaryaspor-Adliyespor 1-1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      23ncü Akşam Maçları

Bu haber 30 Temmuz 2017 - 1:05 'de eklendi ve Bu haber 657 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      23ncü Akşam Maçları

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 13-Milli Eğitim: 2

Hakem: Ertuğrul Kardeş

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Serkan Koçak, Gökhan Yıldız, Yusuf Taylan, Bülent Belat, Cem Başar, Savaş Başar

Antrenör: Erhan Tanta

Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Meriç Akkaya, Selçuk Coşkun, Engin Yılmaz, Murat Kantarcı, Sadık Adatepe

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.4-9-11-50 Yusuf Taylan, Dk.7-13-17-31-43-48 Bülent Belat, Dk.22 Sadık Adatepe (K.Kalesine), Dk.25 Gökhan Yıldız, Dk.34 Serkan Koçak (1837 Sapanca Balkaya Tekstil), Dk.21 Sadık Adatepe, Dk.24 (K.Kalesine) Kemal Cavnar (Milli Eğitim)

Kaynarca Duran Teknik: 5-Çiğköftecim Genel Merkez: 11

Hakem: Önder Demir

Kaynarca Duran Teknik: Yusuf Bozkurt, Tayfun Özbay, Fatih Şaşmaz, Nusret Türkmen, Ferit Şaşmaz, Emre Canol, Halis Gün

Antrenör: Nusret Türkmen

Çiğköftecim Genel Merkez: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, E.Emre Kibar, Rüstem Baş, Fatih Kavakcı

Antrenör: Ümit Aslıtürk

Goller: Dk.1-19-48-49 Volkan Bakan, Dk.9 E.Emre Kibar, Dk.10 Rasim Süha Sarı, Dk.15 Rüstem Baş, Dk.23-31 (Pen.)-39 Eser Balaban, Dk.38 Fatih Kavakcı (Çiğköftecim Genel Merkez), Dk.17 Nusret Türkmen, Dk.25 Tayfun Özbay, Dk.36-46 Halis Gün, Dk.47 Ferit Şaşmaz (Kaynarca Duran Teknik)

EKM Grup: 7-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: 3

Hakem: Hakan Can Yılmaz

EKM Grup: Akın Erkan, Özgür Er, Erol Ekşi, Kerim Zengin, Hikmet Oktar, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara

Antrenör: İbrahim Kundo

Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: Hakan Nalbantoğlu, Akın Yıldırım, Ferhat Taner, Samet Kılıç, Hürol Hazer, Erkan Çorbacıoğlu, Kadir Yıldırım, Yaşar Ortatepe

Antrenör: İsmail Bostancı

Goller: Dk.7-13 Erkan Çorbacıoğlu, Dk.50 Yaşar Ortatepe (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat), Dk.9-16-41-45 Osman Atalay, Dk.19 Aytaç Akın, Dk.22 Ramazan Küçük, Dk.49 Hikmet Oktar (EKM Grup)

Sarı Kartlar: Dk.19 Hürol Hazer, Dk.46 Samet Kılıç (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat)

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 0-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: 2

Hakem: Berkay Aykın

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Halil İbrahim Topçuoğlu, Hayri Vatansever, Celal Bulut, İsmail Yersüven, Yusuf Öden, Ceyhun Dereli, Beyti Aydın, İsmail Topçuoğlu

Antrenör: Hilmi Kısa

Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: Adem Sobacı, Kazım Kamışoğlu, Yasin Coşkun, Ömer Ercin, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Şükrü Yavuz

Antrenör: Ayhan Sevinç

Goller: Dk.22 Ömer Ecrin, Dk.34 Yasin Coşkun (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Sarı Kartlar: Dk.4 İsmail Yersüven (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları), Dk.4 Hakan Öncü, Dk.46 Yasin Coşkun (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Esmer AVM: 2-Şanlı Apart: 8

Hakem: Behlül Kocacık

Esmer AVM: Yusuf Uygun, Hüseyin Köse, Çetin Akpınar, Ahmet Kurt, Fatih Durmaz, Ali Yalçın Kaptan, Serkan Karagöz, Erdoğan Çakır, Erdem Demir

Antrenör: Hakan Tezer

Şanlı Apart: Ferit Ayata, Tamer İmamoğlu, Ramazan Dağlı, Ayhan Günel, İsmail Tavşan, Fatih Karaman, Murat Koca, Yaşan Şanlı

Antrenör: Ertuğrul Altıparmak

Goller: Dk.5-36 Tamer İmamoğlu, Dk.10-24-27 Fatih Karaman, Dk.11 (Pen.) Ramazan Dağlı, Dk.32 Yaşar Şanlı, Dk.47 Mustafa Köse (Şanlı Apart), Dk.21 Ali Yalçın Kaptan, Dk.36 Ahmet Kurt (Esmer AVM)

Sarı Kart: Dk.40 İsmail Tavşan (Şanlı Apart)

TURNUVA PROGRAMI

30 Temmuz Pazar

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar Kategorisi )

31 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski Reji (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

01 Ağustos Salı

Saat 19.30 Eski Dostlar-Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları (Gençler)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kocaali Çarşı-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 22.30 SAYTEM Temizlik&Emin Koruma-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 23.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)

02 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Oto Aydeniz-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 21.30 Doruk Koleji-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Şanlı Apart-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

03 Ağustos Perşembe

Saat 19.30 Ada Çit-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sude Gıda-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Suev İnşaat-Er Yapı Bosna (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ertaş Harita-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

04 Ağustos Cuma

Saat 19.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 22.30 Has Traktör-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 EKM Grup-Kaynarca Duran Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

05 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Boshoku-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

06 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.