featured

4 Yarışta , 4 Altın Madalya

4  Yarışta , 4 Altın Madalya

Fatma Çağla Demir Alanya’da yapılan 1. Bölge Yüzme şampiyonasında 4 yarışın 4’ünde de altın madalya alırken, 2 yarışta ise kendi rekorunu kırdı. 4 yarışta da Avrupa Barajı derecelerini geçen Çağla Demir , Türkiye Şampiyonası öncesinde başarısını Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’le paylaştı. Çelikel, Çağla’yı kutladı ve başarılarının devamını diledi.

 

TOSSFED tarafından 1.Bölge Yüzme Şampiyonası Alanya’da yapıldı. Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü sporcusu olan Down Sendromlu Özel Milli Yüzücü Fatma Çağla Demir , katıldığı 4 yarışmada da ( 50 mt. Kurbağalama, 200 mt Kurbağalama, ayrıca 50 mt. Serbest ve 200 mt. Bireysel Karışık stilde ise kendi rekorlarını kırarak ) 4 altın madalya kazandı.

Tüm yarışlarda Avrupa Şampiyonasına katılabilmek için gerekli olan barajları geçerek Sakarya’ya dönen Çağla Demir’i ilk kutlayan Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Fatih Çelikel oldu.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!