4 MAÇ TAKVİMİ AÇIKLANDI « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Tuzlaspor: 0 Sakaryaspor: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

3 KULÜP CEZAYA İTİRAZ EDİYOR

Foto Galeri, Sakaryaspor

Tuzla maçının hakemi Selim Özen

Foto Galeri, Sakaryaspor

4 MAÇ TAKVİMİ AÇIKLANDI

Bu haber 06 Eylül 2019 - 11:09 'de eklendi ve Bu haber 70 kez okundu. kez görüntülendi.

14  Eylül 2019 Cumartesi     

Ankara Demirspor -Ergene Velimeşe Spor  Tcdd Ankara Demirspor Stadı    16:00

Eyüpspor   -Niğde Anadolu Fk           Recep Tayyip Erdoğan Stadı       16:30

15  Eylül 2019 Pazar  

Etimesgut Belediyespor -Bodrum Belediyesi Bodrumspor      Etimesgut Belediyesi Atatürk    15:30

Bayburt Özel İdare Spor               Kırşehir Belediye Spor   Bayburt Genç Osman    15:30

Van Spor Futbol Kulübü               Kardemir Karabükspor  Van Atatürk Şehir Stadı 15:30

Birevim Elazığspor           Tuzlaspor A.Ş.   Gençlik Merkezi Sentetik Saha 15:30

Sivas Belediye Spor        Kahramanmaraşspor A.Ş.            Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi          15:30

Kastamonuspor 1966     Bandırmaspor   Kastamonu Gazi Stadı   16:00

Sakaryaspor A.Ş.             Uşak Spor A.Ş.  Yeni Sakarya Atatürk Stadı          19:00

21  Eylül 2019 Cumartesi

Niğde Anadolu Fk           Kastamonuspor 1966     Niğde 5 Şubat Stadı        15:30

Kırşehir Belediye Spor   Birevim Elazığspor           Kırşehir Ahi Stadyumu  15:30

Bandırmaspor   Bayburt Özel İdare Spor               Bandırma 17 Eylül            16:00

Uşak Spor A.Ş.  Ankara Demirspor          Uşak 1 Eylül Stadı            16:00

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              Van Spor Futbol Kulübü               Bodrum İlçe       16:00

Tuzlaspor A.Ş.   Sakaryaspor A.Ş.             Tuzla Belediye Stadı       16:00

Ergene Velimeşe Spor  Sivas Belediye Spor        Velimeşe Stadı 16:00

Kardemir Karabükspor  Eyüpspor            Dr.Necmettin Şeyhoğlu               19:00

Kahramanmaraşspor A.Ş.            Etimesgut Belediyespor               12 Şubat Stadı   19:00

5 .Hafta                29  Eylül 2019 Pazar

Bayburt Özel İdare Spor               Niğde Anadolu Fk           Bayburt Genç Osman    15:00

Birevim Elazığspor           Bandırmaspor   Gençlik Merkezi Sentetik Saha 15:00

Van Spor Futbol Kulübü               Kahramanmaraşspor A.Ş.            Van Atatürk Şehir Stadı 15:00

Sivas Belediye Spor        Uşak Spor A.Ş.  Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi          15:00

Kastamonuspor 1966     Kardemir Karabükspor  Kastamonu Gazi Stadı   15:30

Etimesgut Belediyespor               Ergene Velimeşe    Etimesgut Belediyesi Atatürk             15:30

Tuzlaspor A.Ş.   Kırşehir Belediye Spor   Tuzla Belediye Stadı       16:00

Eyüpspor            Bodrum Belediyesi Bodrumspor              Recep Tayyip Erdoğan Stadı       16:00

Sakaryaspor A.Ş.             Ankara Demirspor          Yeni Sakarya Atatürk Stadı          19:00

5  Ekim 2019 Cumartesi

Kırşehir Belediye Spor   Sakaryaspor A.Ş.             Kırşehir Ahi Stadyumu  15:00

Niğde Anadolu Fk           Birevim Elazığspor           Niğde 5 Şubat Stadı        15:00

Ankara Demirspor          Sivas Belediye Spor        Tcdd Ankara Demirspor Stadı    15:00

Bandırmaspor   Tuzlaspor A.Ş.   Bandırma 17 Eylül            15:30

Ergene Velimeşe Spor  Van Spor Futbol Kulübü               Velimeşe Stadı 15:30

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              Kastamonuspor 1966     Bodrum İlçe       15:30

Uşak Spor A.Ş.  Etimesgut Belediyespor               Uşak 1 Eylül Stadı            15:30

Kardemir Karabükspor  Bayburt Özel İdare Spor               Dr.Necmettin Şeyhoğlu               19:00

Kahramanmaraşspor A.Ş.            Eyüpspor            12 Şubat Stadı   19:00

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.