14 Eylül 2019 Cumartesi
Ankara Demirspor -Ergene Velimeşe Spor Tcdd Ankara Demirspor Stadı 16:00
Eyüpspor -Niğde Anadolu Fk Recep Tayyip Erdoğan Stadı 16:30
15 Eylül 2019 Pazar
Etimesgut Belediyespor -Bodrum Belediyesi Bodrumspor Etimesgut Belediyesi Atatürk 15:30
Bayburt Özel İdare Spor Kırşehir Belediye Spor Bayburt Genç Osman 15:30
Van Spor Futbol Kulübü Kardemir Karabükspor Van Atatürk Şehir Stadı 15:30
Birevim Elazığspor Tuzlaspor A.Ş. Gençlik Merkezi Sentetik Saha 15:30
Sivas Belediye Spor Kahramanmaraşspor A.Ş. Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi 15:30
Kastamonuspor 1966 Bandırmaspor Kastamonu Gazi Stadı 16:00
Sakaryaspor A.Ş. Uşak Spor A.Ş. Yeni Sakarya Atatürk Stadı 19:00
21 Eylül 2019 Cumartesi
Niğde Anadolu Fk Kastamonuspor 1966 Niğde 5 Şubat Stadı 15:30
Kırşehir Belediye Spor Birevim Elazığspor Kırşehir Ahi Stadyumu 15:30
Bandırmaspor Bayburt Özel İdare Spor Bandırma 17 Eylül 16:00
Uşak Spor A.Ş. Ankara Demirspor Uşak 1 Eylül Stadı 16:00
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Van Spor Futbol Kulübü Bodrum İlçe 16:00
Tuzlaspor A.Ş. Sakaryaspor A.Ş. Tuzla Belediye Stadı 16:00
Ergene Velimeşe Spor Sivas Belediye Spor Velimeşe Stadı 16:00
Kardemir Karabükspor Eyüpspor Dr.Necmettin Şeyhoğlu 19:00
Kahramanmaraşspor A.Ş. Etimesgut Belediyespor 12 Şubat Stadı 19:00
5 .Hafta 29 Eylül 2019 Pazar
Bayburt Özel İdare Spor Niğde Anadolu Fk Bayburt Genç Osman 15:00
Birevim Elazığspor Bandırmaspor Gençlik Merkezi Sentetik Saha 15:00
Van Spor Futbol Kulübü Kahramanmaraşspor A.Ş. Van Atatürk Şehir Stadı 15:00
Sivas Belediye Spor Uşak Spor A.Ş. Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi 15:00
Kastamonuspor 1966 Kardemir Karabükspor Kastamonu Gazi Stadı 15:30
Etimesgut Belediyespor Ergene Velimeşe Etimesgut Belediyesi Atatürk 15:30
Tuzlaspor A.Ş. Kırşehir Belediye Spor Tuzla Belediye Stadı 16:00
Eyüpspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor Recep Tayyip Erdoğan Stadı 16:00
Sakaryaspor A.Ş. Ankara Demirspor Yeni Sakarya Atatürk Stadı 19:00
5 Ekim 2019 Cumartesi
Kırşehir Belediye Spor Sakaryaspor A.Ş. Kırşehir Ahi Stadyumu 15:00
Niğde Anadolu Fk Birevim Elazığspor Niğde 5 Şubat Stadı 15:00
Ankara Demirspor Sivas Belediye Spor Tcdd Ankara Demirspor Stadı 15:00
Bandırmaspor Tuzlaspor A.Ş. Bandırma 17 Eylül 15:30
Ergene Velimeşe Spor Van Spor Futbol Kulübü Velimeşe Stadı 15:30
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kastamonuspor 1966 Bodrum İlçe 15:30
Uşak Spor A.Ş. Etimesgut Belediyespor Uşak 1 Eylül Stadı 15:30
Kardemir Karabükspor Bayburt Özel İdare Spor Dr.Necmettin Şeyhoğlu 19:00
Kahramanmaraşspor A.Ş. Eyüpspor 12 Şubat Stadı 19:00