3.Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

featured

3.Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

31 Ağustos-05 Eylül 2021 tarihleri arasında İzmir İlinde 3.Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

31 Ağustos-02 Eylül 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

04-05 Eylül 2021 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

*Zoom uygulaması üzerinden yapılan uzaktan eğitim derslerinin Teorik sınavı 05 Eylül 2021 Pazar günü saat 09:00/10:30’ da yapılacaktır.

*Uygulama eğitim sınavı 05 Eylül Pazar günü saat 18:00/20:30’ da yapılacaktır.

Başvuru Tarihi : 23 Ağustos 2021- Saat :14:00

Son Başvuru Tarihi: 27 Ağustos 2021- Saat: 23:59

Katılımcı Listesinin İlanı: 28 Ağustos 2021

Kursa başvuru yapacak kişi sayısı 150,

Kursuna alınacakların sayısı maksimum 100 kişi olacaktır.

*Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızdan duyurusu yayınlanacaktır.

*Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından yayınlanacaktır.

Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılmayacaklardır.

Başvuru Şekli:

*Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar e-devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden BESYO denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEADB tarafından onaylanan kişiler uygulama eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir.

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*E-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden Başarılı Olup 3.Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 1.000,00 TL

*BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 3.Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 250 TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 27 Ağustos 2021 tarihine kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Ödeme yöntem bilgisi haber sayfasında bulunan linkte yer almaktadır..

15-19 Şubat 2021 ve 06-11 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenen 3. Kademe Antrenör Uygulama Kursundan bütünlemeye kalan kursiyerlerin başvuru süresi içerisinde Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesinde bulunan TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92 IBAN numaralı hesabına katılacakları her ders için yatıracakları 50TL ile Bütünleme bilgi formunu (Tıklayınız) sahsine.ates@tvf.org.tr adresine en geç 27 Ağustos 2021 tarihine kadar mail atmaları gerekmektedir. Belgelerin aslı sınav zamanında sınav yetkilisine elden teslim edilecektir.

*Bütünlemeye girecek kursiyerlerin kalmış oldukları derslerden açılacak olan kursta derslere katılmak zorundadır. Aksi takdirde derslere katılmayan kursiyerler bütünleme sınavına alınmayacaklardır.

Eğitim Programı:

*Covid-19 salgını nedeniyle uygulama eğitimi içerisinde yer alan derslerin bir bölümü 31 Ağustos – 02 Eylül 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim ile gerçekleştirilecektir.

*Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgi katılmaya hak kazanan kişilere ait liste yayımlandığında, Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme metni olarak gönderilecektir. Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adresinizin spam ve gereksiz posta kutularını kontrol etmeyi unutmayın.

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*04-05 Eylül 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitiminin yapılacağı saat ve salon için gerekli bilgi katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 04-05 Eylül 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimi katılacak adaylar “En geç 3 gün (01-02-03 Eylül) önce yapılmış olmak kaydı ile covid-19 testi” ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!