2.AMATÖR LİGİ 1.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI    « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

EKŞİ’NİN MALİ TABLOSU

Foto Galeri, Sakaryaspor

2.AMATÖR LİGİ 1.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI   

Bu haber 22 Mart 2018 - 12:13 'de eklendi ve Bu haber 851 kez okundu. kez görüntülendi.

2.AMATÖR LİGİ 1.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI

23.03.2018  CUMA

Erenler Suni       20:30     Rasimpaşaspor Sakaryaakademikspor

24.03.2018 Cumartesi

Arifiye Kalaycı Suni         18:00     Sakaryashçekspor           Yeşillergençlikspor

Arifiye Kalaycı Suni         20:00     Sakaryakaradeniz Spor Maltepegençlikspor

Karasu Suni        15:00     Kuyumculuspor               Kuzulukersoyspor

AKYAZI SUNİ   18:00       Kermalispor       Bedilkazancıspor

Akyazı Suni         20:00     Erdoğduspor     Eskibedilspori

25.03.2018 PAZAR

Erenler Suni       20:00     Garajlartaçspor Hendekyenimahallespor

Karaman Suni    18:00     Acıelmalıkspor  Yazlıkspor

Karaman Suni    20:00     Kazımpaşabeldespor     Budaklarspor

Arifiyebel. Komp.            15:00     Yenialandüzüspor           Ozanlargücüspor

Arifiyebel. Komp             17:00     Taşlıkidmanyurdu Spor Hendekgücüspor

Pamukova          14:00     Geyvesafibeyspor          İsabaligençlikspor

Geyve  14:00     Pamukovaspor Alifuatpaşaspor

Pamukova          16:30     Eşmespor           Sakaryabağlarbaşıspor

Geyve  16:30     Boğazköyspor   Kemaliyespor

Ferizli    14:00     Söğütlükalespor              Darıçayırıbeldespor

Ferizli    16:30     Kuruderespor   Gölkentspor

Karasu Suni        16:00     Limanderespor Büyükyanıkspor

Akyazı Suni         14:00     Topağaçspor      Hasanbeyspor

Akyazı Suni         16:00     Akyazıkaradeniz Spor    Askuzulukspor

Kuzuluk Suni      15:00     Kumköprüspor Dokurcunbeldespor

Kuzuluk Suni      17:00     Hacıfazlıoğluspor             Vakıfspor

Akyazı Suni         18:00     Yağcılarspor       Yuvalakspor

Akyazı Suni         20:00     Küçücekbeldespor         Çatalköprüspor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.