-

-

16 yıl sonra Karapürçekspor süperligde

KARAPÜRÇEKSPOR SÜPER AMATÖR’DE
Sakarya 1. Amatör klasman ligi D Grubunda son haftaya 2 Puan farkla lider giren Karapürçekspor ‘un Karaman tesisleri sahasında oynanması gereken son maça Hendek Yeşiller takımı gelmedi. , Maçın hakemi Mehmet Akıncık ve yardımcıları bir süre beklediler ama zaman geçince sahaya çıkıp Karapürçekspor takımının kontrollerini yaparak maçı tatil ettiğini bildirdiler.. Karapürçekspor takımı yıllar önce oynadığı Süper amatör Lige uzun bir aradan sonra ikinci olarak çıkmayı başardı. Lacivert-beyazlılar geçtiğimiz üç sezon her seferinde barajdan dönmüşler ve süper amatöre çıkamamışlardı.
KUPAYI KAYMAKAM YUSUF İZCİ’DEN ALDILAR
Karaman tesislerine gelen çok sayıda taraftar sonuç belli olduktan sonra sevinç gösterilerine başladı. Karapürçekspor’un Karaman’da oynayacağı karşılaşmaya Karapürçek kaymakamı Yusuf İzci, Belediye Başkanı Orhan Yıldırım ve Karapürçekspor takımı yönetim kurulu tam kadro eldiler. Kısa biri beklemeden sonra Askf Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Duman ile Sabri Bölükbaş ellerinde kupa ve madalyalarla göründüler. Daha sonra yapılan organizasyonla Karapürçekspor’un başarısında emeği geçenler ve futbolcular madalyalarını bu iki yönetim kurulu üyesinden alırken, Karapürçek Kaymakamı Yusuf İzci de Karapürçekspor’un kupasını verdi.Tören sonrasında Karapürçek’liler topluca konvoy yaparak Karapürçek yolunu tuttular. Sırrı ŞANLI

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!