16 MADALYAYLA GURUR DUYDUK

featured

16 MADALYA
Hendek Belediyesi Karate Takımı, Gürcistan’ın Batum kentinde düzenlenen Uluslararası Batumı Open Karate Şampiyonasında çok iyi bir performans sergiledi. Teknik Direktör Nurkan Kayacık ve antrenör Ümit Atış yönetiminde mindere çıkan Hendekli karateciler başarılı bir grafik sergiledi. Hendek Belediyesi Karate Takımı şampiyonayı 16 madalyayla tamamlayarak yüzleri güldürdü. Şampiyonada Selin Pantu, Ayşenur Gültiken, İlkin Erva Özel, Mehmet Efe Kayacık ve Yusuf Eren Temizel şampiyon olurken, Egemen Varlıca, Sait Kaan Kuru, Ali Efe Benli, Sevim Öz, Ecesu Erdoğdu, Ayşenaz Başar ve Aysima Salihoğlu ikinci, Hazlı Bağdatlı, Ecrin Gezgin, İnci Varoğlu ve Ömer Faruk Karabsıyık üçüncü olmayı başardı.
TEŞEKÜR ETTİ
Hendek Belediyesi Karate Takımı Teknik Direktörü Nurkan Kayacık ve antrenör Ümit Atış, madalya kazanan sporcularını kutladı. Kayacık ve Atış, “Sporcularımızın vermiş oldukları mücadeleden dolayı mutluyuz, onlarla gurur duyuyoruz. Emek veriyorlar bu şekilde karşılığı almaları bizleri memnun ediyor. İnanıyoruz daha güzel başarılar alacaklardır.
Desteklerinden dolayı sporcu velilerimize çok teşekkür ederiz. Sporcularımızın her zaman yanında olan desteklerini esirgemeyen Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğluna bu başarıyı armağan ediyoruz” dedi.
GURUR DUYDUK
Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu, Gürcistan’da başarılı olarak kendilerini gururlandıran sporcuları kutladı. Hendek’in ismini bir kez daha duyurmayı başaran antrenör ve sporcuları kutlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Gürcistan’dan çok güzel haberler aldık. Sporcularımız yine kendilerine ve ilçemize yakışanı yaparak madalyaları topladı. Onlarla bir kez daha gurur duyduk. Türkiye’de karate denilince Hendek’in başarıları ortada. Bizde her zaman sporcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!