SAKARYASPOR’UN YENİ YÖNETİMİ! OSMAN ÖZDEMİR?

Daha Fazla Göster

SAKARYASPOR’UN YENİ YÖNETİMİ! OSMAN ÖZDEMİR?

Türkiye’de kulüpler milyonla ifade edilen üye sayısına ulaşmaya çalışırken…. Kulüpler kongrelerini spor salonlarında yaparken…

Sakaryaspor üye silip 154 kişiyle kongre yaptı. Daha doğrusu 100 kişi katılmadı, 54 kişiyle ‘Dostlar alışverişte görsün.’ Misali kongre yaptılar.

Yani bir kahvehanede çay içenlerin sayısı  Silinen üyeler için gerekçe neymiş: Aidat ödememişler!

Bunu diyen adam 154 kişinin aidat makbuzlarını gösterir ve öyle haklı çıkar ki kimsenin diyecek lafı olmaz!

Pardon!  Değil 154 kişinin yönetimde yer alan 17 kişinin üye aidat makbuzları yayımlansın , ben bu gazetedeki tüm sayfaları ağzıma doldurup yutmaya hazırım!

BAL takımları hatta süper amatör takımları bile varlıklı yönetici peşinde koşarken biz emekliler ve bir nevi işsizler ordusu ile yönetim yapmaya kalkıyoruz. Bakalım bu 17 kişi dönem sonunda dernek defterine 17 bin lira bağış yapacaklar mı kendi adlarına?

Herkes Zeki Toçoğlu’nun vereceği maddi desteğe bakıyorsa vallahi iş futbolu bilip yönetmeye bağlı kalıyor. Kimse kusura bakmasın ben bu işi daha iyi yapacağıma inanıyorum, adayım. Tek şartım Zeki başkanın desteğinin devam etmesi…

İkinci konu:

Yönetici kurnazlığı yapıp bu toprakların çocuğu, Sakaryaspor için bir şans olan Osman Özdemir ile yolların ayrılmasına ne demeli!  Güya uyanıklık yaptı başkan!

Bir defa hocayla çalışma niyeti yok, başka biri hazırlanmış ya büyük bir ihtimalle!

Hocayla görüşüp , onun isteklerinden birini cımbızla seçip kamuoyu önüne atıp, hocayı suçlu gibi göstermek hedeflenmiş belli ki!

Artık bu taktikler çok bayatladı be başkan!

Bir kere kongre öncesi bir hocayla görüşülmez , anlaşılmaz veya yollar ayrılmaz. Bu görülmüş iş midir?

Sonra herkesin adam gibi adam dediği , bu lige göre üst düzey bir hoca olan Osman Özdemir , maddi konularda sesini çıkarmayacak mı?   Bu futbolda böyle bir dünya var mı?   Başkan sen kutsal bir varlık mısın ki seninle para konusu konuşulmayacak? Bu nasıl bir anlayıştır! Sen hayatında hep amme hizmeti mi yaptın? Çalıştığına karşılık hiç para talep etmedin mi?   Zaten bizim Sakarya vilayeti, kendi insanlarına karşı hor davranışta, değer vermemekte Real Madrid’den bile daha fazla şampiyonluk sahibidir!

Hasılı yönetime seçilenlerin çoğunun bile gelmediği , çay ocağı çoğunluğu kadar üyeyle yapılan kongrenin Sakaryaspor’a yeni bir heyecan getireceğine inanan varmı.?

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!