featured

1.AMATÖR KÜME 8.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

1.AMATÖR KÜME 8.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

02.12.2016 CUMA

Erenler Suniçim                20:00     Yazlıkspor           Sakaryaorman Gençlık Spor

Arifiye Suniçim 20:00     Büyükdereşahin Spor    Nuriosmaniye Spor

03.12.2016 Cumartesi

Akyazı Suniçim  18:00     Akyazıakın Spor               Karasuazızıye Spor          Y

Akyazı Suniçim  20:00     Akyazıgücü Spor              Harmanlıkspor

Karasu Suniçim 14:00     Karasukültür Gençlık Spor           Hacıkışlaspor

Çamlıca 14:00     Çamlıcabelde Spor          Hızırtepe Yeni Özen Spor

Kuzuluk Suniçim              14:00     Kuzulukspor      Hacımercan Spor

Altındere            14:00     Altınderespor   Karaçam Spor

04.11.2016 PAZAR

Erenlersuniçim 16:00     Çaykışlaspor      Kuzulukersoyspor

Geyve  14:00     Geyvespor         Hendekdereköyspor

Hanlıköy              14:00     Hanlıköyspor     Hendekgençlikspor

Taşkısığı               14:00     Taşkısığıköyüspor            Sakaryakaradenizspor

Taşburun            14:00     Taşburunspor   Yıldırımspor

Akyazısuniçim   12:00     Küçüçekbeldespor         Sakaryashçekspor

Akyazısuniçim   14:00     Akyazıçınarlıkgençlikspor             Gölkentspor

Arifiyebelediyekompleksi           12:00     Aşağıkirazcaspor              Sapancakurtköyspor

Arifiyebelediyekompleksi           14:00     Kızılkayaspor     Yuvalıderespor

Karaaptiler         14:00     Karaaptilerspor Yenikentfıratspor

05.11.2016 PAZARTESİ

Karamansuni Çim            20:00     Harbişspor          Akartepespor

Kocaalisuniçim  20:00     Kocaalisahilspor               Çaybaşıfuadiyespor

Erenlersuniçim 20:00     Sakaryatekspor                Karapürçekspor

Arifiyesuniçim   20:00     Asarifiyespor     Akçayspor

 

 

 

 

 

 

.12.2016 CUMA AKYAZI SUNİÇİM             20:00     VAKIF SPOR       HAYREDDIN SPOR

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!