1.AMATÖR KÜME 6-7-8.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI
5 KASI SÜPER AMATÖR 1.AMATÖR KÜME 6.HAFTA
05.11.2016 CUMARTESİ
Karaaptiler 14:00 Karaaptilerakınspor Hendekdereköyspor
Mekece 14:00 Hayrettinspor Akçayspor
Akyazısuniçim 18:00 Vakıfspor Yenikentfıratspor
Akyazısuniçim 20:00 Akyazıakınspor Sakaryaormangençlik Spor
Karasusuniçim 14:00 Karasukültür Gençlikspor-Sakaryashçekspor
Kocaalisuniçim 18:00 Kocaalisahilspor Akartepespor
Arifiyesuniçim 18:00 Kızılkayaspor Hacımercanspor
Arifiyesuniçim 20:00 Büyükdereşahinspor Harmanlıkspor
06.11.2016 PAZAR
Erenlersuni Çim 16:00 Çaykışlaspor Çamlıcabeldespor
Arifiyebelediyekompleksi 12:00 Aşağıkirazcaspor Hızırtepeyeniözenspor
Arifiyebelediyekompleksi 14:00 Karaçamspor Hacıkışlaspor
Gölkent 14:00 Gölkentspor Nuriosmaniyespor
Akyazısuniçim 16:00 Akyazıgücüspor Kuzulukersoyspor
Akyazısuniçim 18:00 Küçücekbeldespor Karapürçekspor
Hanlıköy 14:00 Hanlıköyspor Taşkısığıköyüspor
Altındere 12:00 Altınderespor Çaybaşıfuadiyespor
Altındere 14:00 Akyazıçınarlık Gençlikspor Sapancakurtköyspor
Mekece 14:00 Şyhvarmazspor Sakaryakardenizspor
Kuzuluksuni Çim 14:00 Kuzulukspor Hendekgençlikspor
7 KASIM SÜPER AMATÖR 1.AMATÖR KÜME 6.HAFTA
07.11.2016 PAZARTESİ
Erenlersuniçim 20:00 Yıldırımspor Yuvalıderespor
12 KASIM SÜPER AMATÖR 1.AMATÖR KÜME 7.HAFTA
12.11.2016 CUMARTESİ
Erenlersuniçim 16:00 Yenikentfıratspor Asarifiyespor
Erenlersuniçim 18:00 Çaybaşıfuadiyespor Karasukültürgençlikspor
Erenlersuniçim 20:00 Sakaryaormangençlikspor Geyvespor
Hacıkışla 14:00 Hendekdereköyspor Akyazıakınspor
Kırkpınar 14:00 Hcımercanspor Şyhvarmazspor
Karasusuniçim 14:00 Kuzulukersoyspor Çamlıcabeldespor
13.11.2016 PAZAR
Karasusuniçim 12:00 Karasuaziziyespor Karaaptilerakınspor
Karapürçek 14:00 Karapürçekspor Harbişspor
Söğütlü 14:00 Akartepespor Küçücekbeldespor
Kurtköy 14:00 Sapancakurtköyspor Büyükdereşahinspor
Gölkent 14:00 Gölkentspor Çaykışlaspor
Mekece 14:00 Hayrettinspor Yazlıkspor
Yuvalıdere 14:00 Yuvalıderespor Taşburunspor
Akova 14:00 Hacıkışlaspor Altınderespor
Hendek 14:00 Hendekgençlikspor Taşkığıköyüspor
Arifiyebelediyekompleksi 12:00 Karaçamspor Sakaryatekspor
Arifiyebelediyekompleksi 14:00 Nuriosmaniyespor Akyazıçınarlık Gençlikspor
14 KASIM SÜPER AMATÖR 1.AMATÖR KÜME 7.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI
14.11.2016 PAZARTESİ
Arifiyesuniçim 20:00 Sakaryashçekspor Kocaalisahilspor
Karamansuniçim 20:00 Hızırtepeyeniözenspor Akyazıgücüspor
Erenlersuniçim 20:00 Harmanlıkspor Aşağıkirazcaspor
19 KASIM SÜPER AMATÖR 1.AMATÖR KÜME 8.HAFTA
19.11.2016 CUMARTESİ
Erenler Suniçim 18:00 Sakaryatek Spor Karapürçek Spor
Erenler Suniçim 20:00 Taşkısığı Spor Sakaryakaradenız Spor
Karasu Suniçim 14:00 Karasukültürgençlık Spor Hacıkışla Spor
Akyazı Suniçim 18:00 Akyazıakın Spor- Karasuazızıye Spor
Akyazı Suniçim 20:00 Vakıf Spor Hayrettın Spor
Kuzuluk Suniçim-14:00 Kuzuluk Spor Hacımercan Spor
Taşburun 14:00 Taşburun Spor Yıldırım Spor
Kocaali Suniçim 20:00 Kocaalisahil Spor Çaybaşıfuadiye Spor
Arifiye Suniçim 18:00 Kızılkaya Spor Yuvalıdere Spor
Arifiye Suniçim 20:00 Asarifye Spor Akçay Spor
20.11.2016 PAZAR
Erenler Suniçim 18:00 Çaykışla Spor Kuzulukersoy Spor
Arifiye Beld.Komp 12:00 Aşağıkirazca Spor Sapancakurtköy Spor
Arifiye Beld.Komp 14:00 Büyükdereşahin Spor Nuriosmanıye Spor
Geyve 14:00 Geyve Spor Hendekdereköy Spor
Çamlıca 14:00 Çamlıcabelde Spor Hızırtepeyeniözen Spor
Altındere 12:00 Altındere Spor Karaçam Spor
Altındere 14:00 Akyazıçınarlıkgençlık Spor Gölkent Spor
Hanlıköy 14:00 Hanlıköy Spor Hendekgençlık Spor
Akyazı Suniçim 14:00 Akyazıgücü Spor Harmanlık Spor
Akyazı Suniçim 16:00 Küçücekbelde Spor Sakaryashçek Spor
Karaaptiler 14:00 Karaaptılerakın Spor Yenikentfırat Spor
Karaman Suniçim 14:00 Yazlık Spor Sakaryaormangençlık Spor