1.AMATÖR KÜME 3.HAFTA MAÇ PROGRAMI

1-ens-1
Abone Ol
Daha Fazla
  1. AMATÖR KÜME PROGRAMI 3.HAFTA

14 -EKIM -2016 CUMA

Karaman Suniçim            20:00     Sakaryakaradenız Spor Yıldırım Spor

Erenler Suniçim                20:00     Sakarya Shçek Spor        Hacıkışla Spor

Arifiye Suniçim 20:00     Çaybaşıfuadiye Spor      Sakaryatek Spor

15-EKİM-2016 CUMARTESİ

Hacıkışla              13:00     Hendekdereköy Spor    Hayrettın Spor

Kuzuluk Suniçim             13:00     Kuzuluk Spor     Şeyhvarmaz Spor

Karaman Suniçim            17:00     Akartepe Spor  Karaçam Spor

Erenler Suniçim                15:00     Hendekgençlık Spor       Taşburun Spor

Erenler Suniçim                17:00     Harb İş Spor       Karasukültürgençlık Spor

Erenler Suniçim                19:00     Hızırtepeyenıözen Spor               Gölkent Spor

Akyazı   15:00     Akyazıgücü Spor              Aşağıkirazca Spor

Çamlıca 15:00     Çamlıcabelde Spor          Büyükdereşahin Spor

16.10.2016 PAZAR

Akyazı   13:00     Akyazıakınspor Karaaptilerakınspor

Akyazı   15:00     Küçüçekbeldespor         Kocaalisahilspor

Erenlersuni Çim               17:00     Harmanlıkspor  Nuriosmaniyespor

Kurtköy               15:00     Sapancakurtköyspor      Çaykışlaspor

Sapanca               15:00     Hacımercanspor              Yuvalıderespor

Geyve  15:00     Geyvespor         Asarifiyespor

Karasusuniçim  13:00     Karasuaziziyespor           Akçayspor

Karasusuniçim  15:00     Kuzulukersoyspor           Akyazıçınarlıkgençlil Spor

Karapürçek        15:00     Karapürçekspor               Altınderespor

17.10.2016 PAZARTESİ

Erenlersuniçim 20:00     Taşkısığıköyüspor            Kızılkayaspor

Arifiyesuniçim   20:00     Yenikentfıratspor            Yazlıkspor

Karamansuniçim              20:00     Sakaryaormangençlikspor           Vakıfspor

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!