SON DAKİKA

SAKARYASPOR:  SARIYERSPOR: 1-2

Foto Galeri, Sakaryaspor

Sakaryaspor kahvaltıda buluştu

Foto Galeri, Sakaryaspor

“Biz şampiyon olacağız”

Foto Galeri, Sakaryaspor

1.AMATÖR KÜME 12 HAFTA MAÇ PROGRAMI

Bu haber 05 Ocak 2018 - 17:16 'de eklendi ve Bu haber 313 kez okundu. kez görüntülendi.

1.AMATÖR KÜME  12  HAFTA MAÇ PROGRAMI

06.01.2018 CUMARTESİ

Akyazı Suni    15:00   Akyazıakınspor          Pazarköyeğitimspor

Kazımpaşa      15:00   Kazımpaşabırlık Spor Taşkısığıköyüspor

Sapanca          15:00   Hacımercanspor          Çaybaşıfuadıyespor

Mekece           15:00   Hayreddınspor           Sakaryacaddesispor

Yuvalıdere      15:00   Yuvalıderespor           Geyvespor

07.01.2018 PAZAR

Çamlıca           15:00   Çamlıcabeldespor       Çaybaşıbekırpaşaspor

Taraklı Suni    15:00   Taraklıspor      Kuzulukspor

Kocaali Suni   17:00   Kocaalisahilspor         Hızırtepeözenspor

Akyazı Suni    18:00   Akyazıgücüspor         Altınderespor

Karasu Suni    13:00   Karasu Azızıye Spor  Kızılkaya Spor

Sapanca          15:00   Akçayspor      Harmanlıkspor

Kuzuluk Suni  13:00   Karapürçekspor          Harbiş Spor

Kaynarca Suni            15:00   Kaynarcaspor  Hacıkışlaspor

Sinanoğlu                   13:00   Sinanoğluspor Yıldırımspor

Akyazı Suni    14:00   Akyazıçınarlık Gençlıkspor    Harunustaspor

Mekece           15:00   Şeyhvarmazspor         Karaçamspor

Kazimiye        15:00   Kazimiyespor  Çaykışlaspor

Erenler Suni    15:00   Ferizlispor       Sakaryatekspor

Karasu Suni    15:00   Karasukültür Gençlikspor      Hanlıköyspor

Taşburun         15:00   Fırtınagençler Birliğispor       Yenikentfıratspor

Akyazı Suni    16:00   Akyazıspor     Taşburunspor

13.HAFTA

13.01.2018 CUMARTESİ

Taşburun         15:00   Taşburunspor  Şeyhvarmazspor

Erenler Suni    16:00   Sakartatekspor            Fırtınagnç.Bir.Spor

Hanlıköy         15:00   Hanlıköyspor  Ferizlispor

Erenler Suni    18:00   Çaykışlaspor   Karasukültürgnç.Spor

Arifiye Beld.Komp.   15:00   Karaçamspor   Kazimiyespor

Erenler Suni    20.00   Yenikentfıratspor       Akyazıspor

14.01.2018 PAZAR

Hacıkışla         15.00   Hacıkışlaspor  Karasuazızıyespor

Geyve 15:00   Kızılkayaspor  Sinanoğluspor

Akyazı Suni    16.00   Harunustaspor            Kaynarcaspor

Erenler Suni    16.00   Harmanlıkspor            Akyazıçınarlıkgençlık Spor

Erenler Suni    18:00   Yıldırımspor   Karapürçekspor

Erenler Suni    20:00   Harbiş Spor     Akçayspor

Erenler Suni    14:00   Hızırtepeözenspor      Taraklıspor

Emirler            15.00   Çaybaşıbekırpaşa Spor           Sapancaesentepegöl Spor

Bayat  15.00   Bayat Spor      Çamlıcabeldespor

Kuzuluk Suni  15.00   Kuzulukspor   Akyazıgücüspor

Erenler Suni    12:00   Sakaryacaddesı Spor  Hacımercanspor

Geyve 13:00   Geyvespor      Hayreddınspor

Hendek Suni   15:00   Yeşilyutbeldespor      Yuvalıderespor

Taşkısığı          15.00   Taşkısığıköyüspor       Akyazıakınspor

Arifiye Kalaycı Suni  15.00   Çaybaşıfuadıyespor    Kazımpaşabırlıkspor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.