SON DAKİKA

1.AMATÖR KÜME 10 HAFTA MAÇ PROGRAMI

Bu haber 30 Kasım 2017 - 11:14 'de eklendi ve Bu haber 915 kez okundu. kez görüntülendi.

02.12.2017 CUMARTESİ

Akyazı Suni         13:30 Akyazıçınarlık Gençlikspor    Akçayspor

Kuzuluk Suni       14:00 Harunustaspor    Karapürçekspor

Erenler Suni         16:00 Yıldırımspor        Hacıkışlaspor

Erenler Suni         18:00 Harmanlıkspor    Sinanoğluspor

Erenler Suni         20:00 Harbişspor Karasuaziziyespor

Kaynarca Suni     14:00 Kaynarcaspor      Kızılkayaspor

03.12.2017 PAZAR

Taşburun    14:00 Taşburunspor      Ferizlispor

Mekece       14:00 Şeyhvarmazspor  Çaykışlaspor

Hanlı 14:00 Hanlıköyspor      Karaçamspor

Erenler Suni         16:00 Sakaryatekspor   Kazimiyespor

Karaman Suni     16:00 Yenikentfıratspor Karasukültürgençlik Spor

Akyazı Suni         16:00 Akyazıspor Fırtınagençlerbirliği Spor

Karaman Suni     18.00 Hızırtepeözenspor         Çamlıcabeldespor

Kuzuluk Suni       14:00 Kuzulukspor        Serdivanesentepe Gölspor

Altındere    14:00 Altınderespor      Kocaalisahilspor

Akyazısuni 14:00 Akyazıgücüspor  Taraklıspor

Akyazı Suni         18:00 Akyazıakınspor   Kazımpaşabirlikspor

Pazarköy    14:00 Pazarköyeğitim Spor    Hacımercanspor

Taşkısığı     14:00 Taşkısığıspor       Hayreddinspor

Erenler Suni         20:00 Çaybaşıfuadiyespor      Yuvalıderespor

Erenler Suni         18:00 Sakaryacaddesispor      Yeşilyurtbeldespor

1.AMATÖR KÜME  11 HAFTA MAÇ PROGRAMI

09.12.2017 CUMARTESİ

Taraklı Suni         14:30 Taraklıspor Altınderespor

Kocaali Suni        15.00 Kocaalisahilspor  Kuzulukspor

Erenler Suni         16:00 Esentepe Gölspor         Hızırtepeözenspor

Bayat         14:00 Bayatspor  Çaybaşıbekirspor

10.12.2017 PAZAR

Mekece       14:00 Şeyhvarmazspor  Akyazıspor

Kuzuluk Suni       12:00 Fırtınagençler Birliğispor       Taşburunspor

Erenler Suni         17:00 Ferizlispor  Yenikentfıratspor

Karasu Suni         11:00 Karasukültürgençlikspor        Sakaryatekspor

Kazimiye    14:00 Kazimiyespor      Hanlıköyspor

Arifiyebel. Komp.         14:00 Karaçamspor       Çaylışlaspor

Hacıkışla    13:00 Hacıkışlaspor      Kızılkayaspor

Karasu Suni         15:00 Karasuaziziyespor        Yıldırımspor

Sinanoğlu   14:00 Sinanoğluspor     Harbişspor

Kuzuluk Suni       14:00 Karapürçekspor  Harmanlıkspor

Sapanca    12:00 Akçayspor Harunustaspor

Kaynarca    14:00 Kaynarcaspor      Akyazıçınarlıkgençlik Spor

Hacıkışla    14:00 Yeşilyurtbeldespor        Geyvespor

Yuvalıdere  14:00 Yuvalıderespor    Sakaryacaddesispor

Mekece       12:00 Hayreddinspor    Çaybaşıfuadiyespor

Sapanca     14:00 Hacımercanspor  Taşkısığıköyüspor

Kazımpaşa 14:00 Kazımpaşabirlik Spor   PazarköyeğitimSPOR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.