1 AMATOR KÜME 10-11 HAFTA MAÇ PROGRAMI

Daha Fazla Göster

04-12-2015 CUMA

19.30  Erenler Suni Çim

Sakaryashçekspor       Akçayspor

19.30  Karaman Suni Çim

Çaybaşıfuadiyespor    Sapancakurtköyspo

05-12-2015 CUMARTESİ

13.30   Karasu Suni Çim

Karasuaziziyespor      Küçücekbeldespor

17.30   Karaman Suni Çim

Limanderebelediyespor          Büyükdereşahinspor

15.30   Karaman Suni Çim

Harb İşspor     Asarifyespor

13.30   Ferizli

Gölkentspor

Akyazıcınarlık Gnçspor

15.30   Erenler Suni Çim

Sarıcalarspor   Hendekboğazspor

12.00   Kuzuluk Suni Çim

Askuzulukspor           Yıldırımspor

14.00   Arifiye Bld.Spor Kompleksi

Nuriosmaniyespor      Karasugüvenspor

13.30   Arifiye Suni Çim

Kışlaçayspor   Harmanlıkspor

12.00   Arifiye Bld.Spor Kompleksi

Aşağıkirazcaspor        Kazımiyespor

13.30   Altındere

06-12-2015  PAZAR

Altınderespor  Karaçamspor

14.30   Erenler Suni Çim

Çaykışlaspor   Hendekgençlikspor

16.30   Erenler Suni Çim

Sakaryatekspor           Karaaptilerakınspor

13.30   Karaman Suni Çim

Yazlıkspor      Yuvalıderespor

17.00   Kocaali Suni Çim

Kuzulukersoyspor      Akyazıakınspor

13.30   Hacıkışla

Yeşilyurtbeldespor     Karasukültürgnçspor

13.30   Mekece

Şehvarmazspor           Kuzulukspor

13.30   Emirler

Çaybaşıbekirpaşaspor Hendekdereköyspor

15.30   Karaman Suni Çim

Garajlartaçspor           Bayatspor

14.00   Kuzuluk Suni Çim

Akyazıgücüspor         Taşkısığıspor

13.30   Geyve Geyvespor      Hızırtepeyeniözenspor

11-12-2015  CUMA

19.30  Karaman Suni Çim

Karaçamspor   Pazarköyeğitimspor

12-12-2015 CUMARTESİ

13.30   Kuzuluk Suni Çim

Askuzulukspor           Aşağıkirazcaspor

13.30   Kazımiye

Kazımiyespor  Kışlaçayspor

19.30 Erenler Suni Çim

Harmanlıkspor            Nuriosmaniyespor

13.30       Kırkpınar

Akçayspor      Karasuaziziyespor

13.30   Karaaptiler

Karaaptilerakınspor    Yazlıkspor

13.30   Yuvalıdere

Limanderebelediyespor          Altınderespor

17.00   Kocaali Suni Çim

Kuzulukersoyspor      Harb İşspor

13-12-2015   PAZAR

11.30   Karasu Suni Çim

Karasugüvenspor        Sakaryashçekspor

13.30   Karapürçek

Küçücekbeldespor      Yıldırımspor

13.30   Yuvalıdere

Yuvalıderespor  Büyükdereşahinspor

13.30   Hendek

Hendekgençlikspor    Sakaryatekspor

13.30   Arifiye Suni Çim

Asarifyespor   Garajlartaçspor

13.30   Bayat

Bayatspor       Çaybaşıbekirpaşaspor

13.30   Hacıkışla

Hendekdereköyspor   Şehvarmazspor

13.30   Kuzuluk Suni Çim

Kuzulukspor   Yeşilyurtbeldespor

13.30   Karasu Suni Çim

Karasukültürgnçspor  Akyazıakınspor

13.30   Çamlıca

ÇAMLICABELDESPOR     ÇAYBAŞIFUADİYESPOR

13-12- AKYAZIGÜCÜSPOR

13.30       Kurtköy

SAPANCAKURTKÖYSPOR         HENDEKBOĞAZSPOR

13.30   Erenler Suni Çim

SARICALARSPOR  GÖLKENTSPOR

15.30 Erenler Suni Çim        AKYAZICINARLIK GNÇSPOR   GEYVESPOR

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!