featured

1.AMATÖR 5 HAFTA MAÇ PRAGRAM

1.AMATÖR 5 HAFTA MAÇ PRAGRAM

1.Amatör Merkez-1 Grubu  13.12.2021  PAZARZATESİ

SAKARYAADAFK — 32EVLERSPOR            Karaman Suni Çim           SAAT 18:00

BEŞKÖPRÜSPOR — HARBİŞSPOR              Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT 19:00

BÜYÜKYANIKSPOR — GARAJLARTAÇSPOR           Karaman Suni Çim           SAAT 20:00

1.Amatör Merkez-2 Grubu  10-12,2021 cuma

YENİKENTADAPAZARISPOR — YILDIRIMSPOR     Karaman Suni Çim           SAAT 18:00

GÖLKENTSPOR — TURNALITELLİGÖLSPOR           Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT 20:30

  1. Amatör Merkez-3 Grubu 10.12.2021 cuma

ACIELMALIKSPOR — SÖĞÜTLÜKALESPOR Erenler Atatürk-2 Nolu Saha    SAAT 18:30

YAZLIKSPOR — AKARTEPESPOR                Karaman Suni Çim           SAAT 20:00

KAYNARCASPOR — SAKARYASHÇEKSPOR             Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT 18:00

  1. Amatör Merkez-4 Grubu 00.12.2021 CUMARTESİ

ARİFİYEATILGANSPOR — ÇAYKIŞLASPOR              Hanlıköy              SAAT 14:00

TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR — SAKARYAKARADENİZSPOR          Karaman Suni Çim SAAT 17:00

BUDAKLARSPOR — ADAPAZARISPOR     Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT 17:00

1.Amatör Merkez-5 Grubu 12-12-2021  PAZAR

SAPANCAAKADEMİSPOR — MALTEPEGENÇLİKSPOR       Hacımercan suni SAAT 14:00

FERİZLİSPOR2011 — YENİALANDÜZÜSPOR          Suni       SAAT 13:00

  1. Amatör Akyazı-1 Grubu 12.12.2021 PAZAR

ASKUZULUKSPOR — HASANBEYSPOR    Kuzuluk Suni      SAAT 14:00

YAĞCILARSPOR — TAŞBURUNSPOR        Akyazı Suni         SAAT 19:00

AKYAZISPOR — AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR  Akyazı Suni         SAAT 21:00

  1. Amatör Akyazı-2 Grubu 11.12.2021 CUMARTESİ

AKYAZIKARADENİZSPOR — KUMKÖPRÜSPOR    Akyazı Suni         SAAT 17:00

OLYMTOURHARUNUSTASPOR — AKYAZIGÜCÜSPOR      Akyazı Suni         SAAT 19:00

  1. Amatör Akyazı-3 Grubu 12.11.2021 pazar

ÇATALKÖPRÜSPOR — KÜÇÜCEKBELDESPOR       Akyazı Suni         SAAT 16:00

KEREMALİSPOR — AKYAZIAKINSPOR                     2021-2022 Sezonu          Akyazı Suni         5. HAFTA             12.12.2021 SAAT 14:00

  1. Amatör Akyazı-4 Grubu 13.12.2021 PAZARTESİ

AKYAZIYENİCAMİSPOR — SAKARYAKUYUDİBİSPOR          Akyazı Suni         SAAT 19:00

ÇARKASAMİYESPOR — PAZARKÖYEĞİTİMSPOR Erenler Atatürk-2 Nolu Saha       SAAT 20:00

KUZULUKSPOR — ALTINDERESPOR         Akyazı Suni         SAAT 21:00

Amatör Geyve-Pamukova-Sapanca 12.12.2021  PAZAR

KIZILKAYASPOR — 1957MEKECESPOR    Pamukova          SAAT 15:30

BOĞAZKÖYSPOR — BAYATSPOR              ARİFİYEKALAYCI SUNİ    SAAT 15:00

HAYREDDİNSPOR — AKÇAYSPOR             Pamukova          SAAT 13:00

  1. Amatör Hendek Grubu 11.11.2021 cumartesi

HENDEKYEŞİLLERGENÇLİKSPOR — HENDEKBOĞAZSPOR Hendek Suni     SAAT 13:00

1 Amator Küme Karasu Grubu     12.12.2021 PAZAR

YUVALIDERESPOR — DARIÇAYIRIBELDESPOR     Yuvalıdere          SAAT 14:00

KUYUMCULUSPOR — KIZILCIKSPOR        Karasu Suni        SAAT 14:00

LİMANDERESPOR — KARASUGÜVENSPOR           Ferizli Suni          SAAT 15:30

 

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!