featured

1.AMATÖR 4 HAFTA MAÇ PRAGRAM

1.AMATÖR 4 HAFTA MAÇ PROGRAM

1.Amatör Merkez-1 Grubu  05.12.2021  PAZAR

GARAJLARTAÇSPOR — BEŞKÖPRÜSPOR Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        17:00

32EVLERSPOR — BÜYÜKYANIKSPOR       Karaman Suni Çim SAAT 14:00

HARBİŞSPOR — SAKARYAAKADEMİKSPOR           Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        14:30

1.Amatör Merkez-2 Grubu  06-12,2021 Pazartesi

YILDIRIMSPOR — TAŞLIKİDMANYURDUSPOR     Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT 18:30

TURNALITELLİGÖLSPOR — YENİKENTADAPAZARISPOR   Karaman Suni Çim           SAAT 20:00

OZANLARGÜCÜSPOR — GÖLKENTSPOR Erenler Atatürk 1 Nolu Saha      SAAT 21:00

  1. Amatör Merkez-3 Grubu 03.12.2021 cuma

SAKARYASHÇEKSPOR — YAZLIKSPOR     Atatürk 1 Nolu Saha       SAAT.18:30

SÖĞÜTLÜKALESPOR — KAYNARCASPOR              Söğütlü 4. HAFTA SAAT 14:00

AKARTEPESPOR — SAKARYAEĞİTİMSPOR            Karaman Suni Çim           SAAT 21:00

  1. Amatör Merkez-4 Grubu 03.12.2021 cuma

ADAPAZARISPOR — TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR Karaman Suni Çim SAAT.19:00

ÇAYKIŞLASPOR — BUDAKLARSPOR         Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT 21:00

SAKARYAKARADENİZSPOR — KAZIMPAŞABELDESPOR    Erenler Atatürk-2 Nolu Saha       SAAT 20:00

1.Amatör Merkez-5 Grubu 26-11-2021 cumartesi

YENİALANDÜZÜSPOR — SAPANCAAKADEMİSPOR            Karaman Suni Çim           saa:17:00

SAPANCAKURTKÖYSPOR — FERİZLİSPOR2011    Kırkpınar              saa:14:00

MALTEPEGENÇLİKSPOR — ÇAYBAŞIFUADİYESPOR Erenler Atatürk 1 Nolu Saha   saa:18:00

  1. Amatör Akyazı-1 Grubu 06.12.2021 pazartesi

AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR — YAĞCILARSPOR            Akyazı Suni         SAAT 18:00

HASANBEYSPOR — AKYAZISPOR  Akyazı Suni      SAAT:21:00

TAŞBURUNSPOR — ERDOĞDUSPOR       Akyazı Suni  SAAT:19:00

  1. Amatör Akyazı-2 Grubu 03.12.2021 Pazartesi

KUMKÖPRÜSPOR — OLYMTOURHARUNUSTASPOR        Akyazı Suni         SAAT 21:00

YUVALAKSPOR — ESKİBEDİLSPOR  Akyazı Suni   SAAT:19:00

  1. Amatör Akyazı-3 Grubu 04.11.2021 pazar

KÜÇÜCEKBELDESPOR — KEREMALİSPOR              Akyazı Suni         saa:19:00

FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR — 1890 REŞADİYESPOR   Karapürçek         saa:15:30

  1. Amatör Akyazı-4 Grubu 05.11.2021 pazar

ALTINDERESPOR — ÇARKASAMİYESPOR  Suni    14:00

SAKARYAKUYUDİBİSPOR — KUZULUKSPOR         Akyazı Suni         SAAT 14:00

PAZARKÖYEĞİTİMSPOR — HACIFAZLIOĞLUSPOR  Akyazı Suni     SAAT 16:00

Amatör Geyve-Pamukova-Sapanca 04.15.2021  cumartesi

AKÇAYSPOR — BOĞAZKÖYSPOR  Hacımercan suni           saa:19:00

1957MEKECESPOR — HAYREDDİNSPOR   Pamukova        saa:13:00

BAYATSPOR — KEMALİYESPOR Pamukova          saa:15:00

 

  1. Amatör Hendek Grubu 05.11.2021 cumartesi

HENDEKDİKMENSPOR — HENDEKYEŞİLLERGENÇLİKSPOR  Hendek Suni  14:00

AKOVABARIŞSPOR — HENDEKGENÇLİKSPOR      Akova Sahası      14:00

1 Amator Küme Karasu Grubu     05.11.2021 Cumartesi

KARASUGÜVENSPOR — KUYUMCULUSPOR        Suni       15:00

DARIÇAYIRIBELDESPOR — LİMANDERESPOR      Erenler Atatürk-2 Nolu Saha       19:00

KIZILCIKSPOR — KURUDERESPOR            Kocaali Suni  15:30

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!