featured

1.AMATÖR 3 HAFTA MAÇ PRAGRAM

1.AMATÖR 3 HAFTA MAÇ PRAGRAM

1.Amatör Merkez-1 Grubu  27.11.2021  Cumartesi

Büyükyanıkspor — Sakaryaadafk             Kaynarcasuni     Saat:14:00

Sakaryaakademikspor — Garajlartaçspor  Erenler Atatürk-2 Nolusaat:17:00

Beşköprüspor — 32evlerspor     Erenler Atatürk-2 Nolu Saha       Saat:20:00

1.Amatör Merkez-2 Grubu  28-11,2021 Pazar

Sakaryaçarkspor — Yıldırımspor                Karaman Suni Çim           Saat:16:00

Taşlıkidmanyurduspor — Turnalıtelligölspor        Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        Saat:17:00

Yenikentadapazarıspor — Ozanlargücüspor        Karaman Suni Çim           14:00

  1. Amatör Merkez-3 Grubu 29.11.2021 Pazartesi

Kaynarcaspor — Acıelmalıkspor Kaynarca Suni   Saat: 14:00

Sakaryaeğitimspor — Sakaryashçekspor  Erenler Atatürk 1 Nolu Saha     Saat:20:00

Yazlıkspor — Söğütlükalespor    Karaman Suni Çim           Saat:20:00

  1. Amatör Merkez-4 Grubu 26.11.2021 cumartesi

Budaklarspor — Arifiyeatılganspor          Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        Saat:18:00

Kazımpaşabeldespor — Adapazarıspor  Suni Çim              Saat:20:00

Taşkısığıköyüspor — Çaykışlaspor            Erenler Atatürk-2 Nolu Saha       Saat:20:00

1.Amatör Merkez-5 Grubu 26-11-2021 cumartesi

Çaybaşıfuadiyespor — Yenialandüzüspor             Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        Saat:20:00

Sapancaakademispor — Sapancakurtköyspor    Hacımercan Suni              Saat:18:00

  1. Amatör Akyazı-1 Grubu 28.11.2021 pazar

Akyazıspor — Askuzulukspor     Akyazı Suni         Saat: 14:00

Erdoğduspor — Akyazıçınarlıkgençlikspor            Akyazı Suni         Saat: 16:00

Yağcılarspor — Hasanbeyspor   Akyazı Suni         Saat: 18:00

  1. Amatör Akyazı-2 Grubu 29.11.2021 Pazartesi

Olymtourharunustaspor — Akyazıkaradenizspor              Akyazı Suni         Saat:18:30

Eskibedilspor — Akyazıgücüspor              Akyazı Suni         Saat:20:30

  1. Amatör Akyazı-3 Grubu 26.11.2021 cumartersi

Keremalispor — Çatalköprüspor               Akyazı Suni         Saat:18:30

1890 Reşadiyespor — Akyazıakınspor    Akyazı Suni         Saat:20:30

  1. Amatör Akyazı-4 Grubu 27.11.2021 cumartesi

Kuzulukspor — Akyazıyenicamispor        Kuzuluk Suni      Saat:14:00

Hacıfazlıoğluspor — Altınderespor          Akyazı Suni         Saat:17:30

Çarkasamiyespor — Sakaryakuyudibispor            Erenler Atatürk 1 Nolu Saha      Saat:19:00

  1. Amatör Geyve-Pamukova-Sapanca 28.11.2021 Pazar

Kemaliyespor — Akçayspor        Pamukova         Saat 15:30

Hayreddinspor — Kızılkayaspor Pamukova          Saat 13:00

Boğazköyspor — 1957mekecespor          Arifiyekalaycı Suni           Saat: 14:00

  1. Amatör Hendek Grubu 28.11.2021 pazar

Hendekyeşillergençlikspor — Çamlıcabeldespor Hendek Suni     Saat: 13:00

Hendekgençlikspor — Hendekboğazspor             Hendek Suni      Saat: 15:30

1 Amator Küme Karasu Grubu     21.11.2021 Pazar

Limanderespor — Yuvalıderespor            Ferizli Suni          Saat:14:00

Kuruderespor — Karasugüvenspor                         Karasu Suni        Saat:14:00

Kuyumculuspor — Darıçayırıbeldespor                  Kocaali Suni        Saat:20:00

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!