SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Zımba ‘dan önemli açıklamalar

Bu haber 27 Temmuz 2015 - 20:28 'de eklendi ve Bu haber 993 kez okundu. kez görüntülendi.

Zımba ‘dan önemli açıklamalar

ASKF Başkanı Yaşar zımba Orman parkta bir sasın toplantısı düzenledi. Başkan zımba 07/07/2015 tarihinde yapılan ASKF genel kurulunda yapılan seçimlerde kulüpler benim başkanlığımda oluşturduğumuz  yönetimi  tercih etmiştir. Yönetim kurulumuz  kulüplerimize en güzel hizmeti vermek için çalışmalara başladık. Daha yolun başındayız. Aldığımız kararları hayata geçirdik. Neticelerini sizlerle paylaşacağız dedi.

  • Federasyonumuzun faaliyetlerini ve basın açıklamalarını bundan böyle askf.nu resmi web sitesinden duyuracaz.
  • Federasyonumuzda şu anda 2 görevli arkadaşımızın dışında personelimiz yoktur.basın danışmanı ve koodinatör diye bir görev söz konusu değildir.
  • Sakaryanın amatör futbolunu taban birlikleri ile beraber koordine ederek sevk ve idare edecez. Her kurula federasyon temsilcisi atanacaktır. Koordineyi bu arkadaşlarımız sağlayacaklardır.
  • Federasyonumuzu kurumsallaştırma adına kararları alacağız. Yürütme kurulu çalışmalarını her ay sonu yönetim kuruluna rapor edecektir.
  • Kulüplerimize maddi kaynak aktarmak içinde çalışmalara başlayarak,başta sponsorluk olmak üzere tüm girişimlerimiz devam etmektedir.bu çalışmalar tamamlandığında federasyonumuzun koyduğu kreterlere  uyan kulüplere ekonomik yardım  yapılacaktır.bilirsinizki amatör spor şehrimizin en büyük bacasız fabrikasıdır. Yeni açılan fabrikalarda hemen kara geçemeyebiliyorlar.bu nedenle bizede zaman gerekiyor..
  • Federasyon seçimlerinde siyasi iradeye karşı yaptığımız espiri  söylemler,seçimi  kaybeden yöneticilere malzeme  olmuştur.. Ancak bu karalama kampanyasında başarılı olamayacaklardır…
  • Kurduğumuz komisyon 2014 yılı temmuz ayından itibaren yaptığı mali inceleme sonucunda oluşan usulsüzlükleri rapor halinde yönetim kuruluna sunmuşlar ve yönetim kurulumuzda bu rapor doğrultusunda karara vararak yargıya intikal ettirilmesine karar verilmiştir…
  • Bundan böyle geçmiş ile ilgili hiçbir söylemin önemi kalmamıştır.

Yaşar ZIMBA GENEL BAŞKAN

IMG_2687 IMG_2695

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.