YÜZME KURSU KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINI ALDI

Bu haber 887 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

YÜZME KURSU KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINI ALDI
Ferizli Halk eğitim müdürlüğünün düzenlemiş olduğu kurslardan bir tanesi olan yüzme kursu kursiyerleri sertifikalarını aldılar. Yüzmeyi öğrenen kursiyerler Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan’ı, hocalarıyla birlikte makamında ziyaret ettiler. Kursiyerlere başarı sertifikalarını Kaymakam Erdoğan’ın yanı sıra Milli eğitim ve Halk eğitim müdürleri birlikte verdiler.
YİRMİ KİŞİ SERTİFİKALARINI ALDI
Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan “Yüzmeyi hemen herkesin öğrenmesi hayat şartları nedeniyle elzemdir. Bu nedenle açmış olduğumuz kurslarımızla yüzmeyi öğrenen bu güzel yavrularımızı, ailelerini, hocaların, milli eğitim görevlilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Belediyeden otobüs desteği de alan kursiyerler, Kaymakamlık Milli eğitim ve Halk eğitimin çalışmaları neticesinde, haftada iki gün olmak üzere Cumartesi Pazar iki saat kurs görmekte olan kursiyerlerin son olarak yirmi iki kişi sertifikalarını almış bulunmakta. Toplamda 42 Kursiyerin katıldığı yüzme kursu üçüncü etap olarak çalışmalarına devam ediliyor.
yÜZME-1 - Kopya

yÜZME - Kopya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.