Yönetime inanıyor şampiyonluk bekliyoruz

Bu haber 301 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Yönetime inanıyor şampiyonluk bekliyoruz

Büyükşehir Basketbol Takımı yöneticileriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Basketbol takımımız ligde yoluna lider olarak devam ediyor. İnşallah sezon sonunda hak ettiğimiz şampiyonluğu elde edeceğiz. Biz yönetimimize inanıyor, takımımızdan şampiyonluk bekliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Belediyespor Basketbol Şube Başkanı Akif Köse ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Afet Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada Tolga Ballık ve Ünal Ünal da hazır bulundu. Başkan Toçoğlu, basketbol takımının son durumu hakkında yöneticilerden bilgiler aldı. Toçoğlu, yönetime tam destek verdiğini yineledi.

Şampiyonluk bekliyoruz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, “Basketbol takımımızla iyi bir iletişim halindeyiz. Sıklıkla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyoruz. Şuan için takımımız lider olarak yoluna devam ediyor. İnşallah sezon sonunda da hak ettiğimiz başarıyı elde edececeğiz. Yönetimdeki arkadaşlarımızda özverili çalışmalar yürütüyor. Biz yönetimimize inanıyor, sporcularımızdan şampiyonluk bekliyoruz” diye konuştu.

Sonu güzel bitmeli

Hafta sonu Eskişehir karşısından alınan mağlubiyete ilişkin de düşüncelerini paylaşan Başkan Toçoğlu, “Hafta sonu oynanan mücaleden mağlup ayrıldık. Bu uzun soluklu bir yolculuk. Arada bu tarz mağlubiyetler olacaktır. Önemli olan sonunun güzel bitmesi. Biz işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bu şekilde olduğunda başarıda kaçınılmaz olacaktır. Her fırsatta ifade ediyorum; biz basketbol takımımıza ve yönetim kurulumuzun yanında olmaya devam edeceğiz. Allah yolunuzu açık etsin” diyem konuştu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.