SON DAKİKA

YOLCUOĞLU SPORCULARINA GÜVENİYOR

Bu haber 28 Şubat 2017 - 18:38 'de eklendi ve Bu haber 608 kez okundu. kez görüntülendi.

Uluslararası Boğaziçi Karate Şampiyonasında Türkiye’yi temsilen katılacak olan Milli takım kadrosuna Akyazı’dan 6 sporcu davet edildi.

YOLCUOĞLU SPORCULARINA GÜVENİYOR

3-5 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Bağcılar Spor Salonunda düzenlenecek olan Uluslararası Boğaziçi Karate Şampiyonasında Ülkeyi temsil edecek olan Milli takımına Akyazı İlçe Gençlik Spor Karate takımı ve Halk Eğitim Merkezi karate takımından Zeynep Birinci, Sena Coşkun, Burak Can Öztürk, Murat Kenan Özen, Oğuzhan Ekinci ve Emre Coşkun katılacak.

Milli takıma 6 sporcusu seçilen Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate Antrenörü Sezai Yolcuoğlu “Sporcularına güvendiğini belirterek ilçeyi , ili ve ülkeyi en şekilde temsil edeceklerini belirtterek, kendilerine destek olan Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e teşekkür ettiler. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; “Milli takıma davet edilen sporcularımızı kutluyorum. İlimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Kendilerine başarılar diliyorum “ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.