SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

VOLEYBOLDA YENİ SEZON SEMİNERİ YAPILDI

Bu haber 11 Ekim 2015 - 22:06 'de eklendi ve Bu haber 1.512 kez okundu. kez görüntülendi.

VOLEYBOLDA YENİ SEZON SEMİNERİ YAPILDI

Sakarya voleybol hakemleri yeni sezona Öğretmenevi’nde yapılan kahvaltılı  bir seminer ile merhaba dedi. Voleybol İl Temsilcisi ile voleybol İl Tertip Kurulu’nun düzenlediği açılış seminerinde voleybol kurallarında yapılan değişiklikler ile voleybol hakemlerinin yeni sezonda neler yapmaları gerektiği hususlarında hakemlere bilgilendirme yapıldı. Seminerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Müdür yardımcısı Bülent Kasım ile voleybol kulüpleri antrenörleri de davetli olarak katıldılar.

Fethi Ayav Açılış konuşması

FETHİ AYAV SUNUM YAPTI

Verilen kahvaltı sonrasında Seminerin açılış konuşmasını yapan Voleybol il Temsilcisi Fethi Ayav seminere katılan hakemlere detaylı olarak bilgiler verirken yeni sezonda görev alacak İl hakemlerine başarılar diledi. Ayrıca adaylıkları kalkan ve İl Hakemi olmaya hak kazanan 12 hakemden o sırada salonda yer alan  7’si çağrılarak hakem arkadaşlarına  tanıtıldı. Fethi Ayav daha sonra yeni kurallarla ve yeni sezonda yapılacak müsabakalarla ilgili bilgiler verirken bu sezon ilk defa düzenlenecek olan “ Mini Kupa “ hakkında da bilgiler verdi.

Bülent Kasım

BÜLENT KASIM BAŞARILAR DİLEDİ

Fethi Ayav’ın isteği doğrultusunda söz alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Bülent Kasım da yaptığı konuşmada, zaten başarılı olan voleybol hakemleri ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtirken, İl Voleybol Hakemlerine yeni sezonda başarılar diledi.

İl Hakemi oldular

İL HAKEM KURULU KURALLARI ANLATTI

Seminerin en can alıcı kısmında da Sakarya’nın en ünlü Voleybol hakemlerinden ve İl Hakem kurulu üyesi Kadir Yüksel hazırlanan slayt gösterisi eşliğinde yeni kuralları ve hakemlerin zaman zaman takıldıkları bazı konularda detaylı olarak bilgiler verdi. Seminer daha sonra karşılıklı bilgi alış verişi ile sona erdi ve Sakarya Voleybol hakemleri yeni sezona merhaba dediler.

IMG_9589 IMG_9590 Antrenörler de davetliydi IMG_9580 IMG_9581 IMG_9582 IMG_9583 IMG_9584 IMG_9585 IMG_9587 IMG_9588

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.