SON DAKİKA

Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ ile Sakarya Motosikletçiler Spor ziyaret

Bu haber 11 Aralık 2014 - 22:03 'de eklendi ve Bu haber 845 kez okundu. kez görüntülendi.

BASIN AÇIKLAMASI

11/Aralık/2014 günü saat:16:00 da,Sakarya Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ ile Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü Yönetimi tarafından yapılan görüşme.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ,Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü başkanı Erol BİLEK ve onursal başkan Kemal GÜRARDA’yı makamında kabul etti.

Kulübün faaliyeti hakkında bilgi alan,sayın ÇOŞ,Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübünün yaptığı gerek sporsal gerek kültürel etkinliklerinden memnun kaldığını, çalışmaların hız kesmeden devam etmesini istediğini belirtti.

Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü başkanı Erol BİLEK, Sakarya Valisine ,kulübün adına yarışan Nuri DEĞİRMENCİ’nin,Bulgaristan’da yapılan yarışmada kazandığı 1.lik kupasını ve kulübün bayrağını hediye etti.

Görüşmelerde,Türkiye’de Motosiklet Kullanıcıları ve Sporcuları Federasyonun yakında kurulacağını,kurucu üyeler arasında da Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübünün olduğu,ayrıca yeni federasyonda da yönetim kadrosunda bulunduklarını belirten Erol BİLEK,hem ulusal hem de uluslar arası platformda Sakarya’yı temsil ettiklerini belirmiştir.

Kulübün 2006 yılından bu yana,Sakarya’da uluslararası Motosiklet Festivali düzenlemekte olduğunu,bu festivalin Poyrazlar Gölü mesire alanında,kurum ve kuruluşların desteği ile 3 gün süren gece çadır kampı şeklinde yapılan bir etkinlik olduğunu ve katılımcı sayısının,Türkiye’nin çeşitli illerinden motosikletleri ile gelen 2000 kişiye yakın motosiklet kullanıcısı bulunduğunu belirtmiş..

Geleneksel hale gelen,Motosiklet festivalinin 2014 yılında maddi imkansızlıklar nedeni ile yapılamadığını belirten başkan BİLEK,2015 yılında 31- Ağustos-1-2-Temmuz tarihlerinde Poyrazlar Gölü mesire alanında 8.sini düzenlemeyi planladıklarını ile defa sayın Valimiz Hüseyin Avni ÇOŞ’a açıkladıklarını,bu zaman kadar 7 festival düzenlediklerini etkinliğin,gerek katılım,gerek etkinlik,gerek gösterilen misafirperverlik ile Türkiye’de yapılan Motosiklet Festivalleri arasında güzelliği ilk sıralarda yer alamaya devam ettiğini aktarmıştır.

Yapılan bu festivalin amacının,Sakarya’nın Türkiye’ye tanıtılmasını sağlamak,motosikletçi arasındaki kardeşliği ve dostluğu pekiştirme olduğunu,Valimizden desteklerini talep etmişlerdir.

Sayın Hüseyin Avni ÇOŞ,sportif ve kültürel çalışmalarda bulunan,kulübü her zaman destekleyeceklerini söylemiştir.

Sayın Sakarya Valimiz Hüseyin Avni ÇOŞ’a sonsuz sevgi ve saygılarımızla.

Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü Başkanı
Erol BİLEK

valilik

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN