SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Vakit icraat vaktidir.

Bu haber 24 Ocak 2015 - 12:23 'de eklendi ve Bu haber 792 kez okundu. kez görüntülendi.

SAKARYA ŞENLER İLE DEVAM‏
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Sakarya Şubesi 11.olağan genel kurulunu 23 ocak perşembe akşamı gerçekleştirdi.

81 üyenin katılımı ile gerçekleşen genel kurulda tek aday olarak yapılan seçimde 78 geçerli oyu alan Oğuzhan ŞENLER tekrar başkan seçildi.

Başkan Oğuzhan ŞENLER yaptığı konuşmada bu gece aramızda olan herkese katılımları için teşekkür ediyorum .Sakarya da yakaladığımız kardeşlik ortamının devamı için tekrar taşın altına elimizi koyduk.Yönetim kurulumuzda bir kaç değişiklik yaparak bugüne kadar yaptığımız 49 faaliyet 9 sosyal proje sayısını arttırmayı planlıyoruz.

Sakarya da şuan için en büyük sorunun hakem ve gözlemcilerin yol parası ve tazminatlarını alamaması olduğunu biliyorum.Bu konuyu genel merkez başkanımız ve yönetim kuruluyla görüştüm gerekli düzenlemelerin yapılması için girişimde bulunacaklarını söylediler ve daha sonraki süreçte yeni sezon itibariyle bu sorunun çözüleceğini söylendi.Bizlerde ilimizde yaşanan bu problemin ortadan kalkana kadar amatör müsabakalarda il hakem ve gözlemcilerimizden % 10 ve %5 müsabaka bağış borçlarını almayacağız.Bizler için kendimize ait bir yerin olması çok önemli stad yıkılacak ,Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn. Zeki Toçoğlu bize söz verdi ,Zeki başkanı herkes iyi tanıyor söz verirse yerine getirir ,yer sorunumuza Zeki başkanının destekleriyle aşacağız dedi. Bizim gibi Sakarya hakemliğine şeffaf bir şekilde hizmet etmeyi görev bilen herkese saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Seçim bitti bundan sonra önümüzde 3 yıllık bir süreç var. Vakit icraat vaktidir.
yönetim

oğuzhan şenler

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.