Türkiye Bedensel Engelliler Masa Tenisi Şampiyonası Sona Erdi

Bu haber 1.044 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye Bedensel Engelliler Masa Tenisi Şampiyonası Sona Erdi

İki gün süren Bedensel Engelliler Masa Tenisi Şampiyonası, oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi.

Farklı bedensel engel sınıflarından sporcuların mücadele ettiği şampiyonada, final karşılaşmaları büyük rekabete sahne oldu. Müsabakaların sonunda dereceye girenlere kupa ve madalyalarını Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Erol Aydın, TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF Yönetim Kurulu Üyesi Selim Özen, Serdivan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüdayi Kaynar ve SASKF Başkan Vekili Tansu Uzun verdi.

1 DSC_0129 DSC_0133 DSC_0139 DSC_0146 DSC_0149

DSC_0151 DSC_0153 DSC_0157 DSC_0158

                            TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU                         TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU
                                 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI                                                                TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
                              14-15 kasım 2015-Sakarya                                                                 14-15 kasım 2015-Sakarya
ERKEK TAKIM ERKEK TAKIM
CLASS 3-4-5 CLASS  8
Tur Maç 1 2 3 4 5 6 Puan Sonuç
Tur Maç 1 2 3 4 5 Puan Sonuç 1 3-4 1 MURATHAN SAYINALP ANK-FATİH KORKUT ANK 3-0 3-1 3-2 3-0 3-0 10 1
1 1-4 1 ÜMİT DEMİRBİLEK ANK-YUSUF ZALADİN ANK 3-0 0-3 0-3 2-3 5 4 2-5
2-5 1-6
2 1-5 2 S.ÖZEN SKR-A.SARIKAYA SKR-G.ÖZKILIÇ SKR 0-3 1-3 0-3 0-3 4 5 2 2-3 2 E. KAYA ANK-B.KAMANLI ANK-B.AKYOL ANK 0-3 1-3 0-3 0-3 3-0 H 6 4
2-3 4-6
3 3-5 3 M.DOĞRU ISP-S.VURAL ANK-A.ÖZTÜRK ANK 3-0 3-1 2-3 3-1 7 2 1-5
2-4 3 2-6 3 YASİN GÜLCAN İST-UĞURCAN KULİK SMS 1-3 3-1 0-3 1-3 2-3 6 5
4 1-3 4 C.İMDAT ANK-ALİ ÖZTÜRK ANK-N.TURAN ANK 3-0 3-0 3-2 3-0 8 1 3-5
4-5 1-4
5 1-2 5 HAMZA ÇALIŞKAN ANK-A.NİHAT YILDIRIM ANK 3-2 3-0 1-3 0-3 6 3 4 5-6 4 MUSTAFA ÖZDEMİR K.ELİ-HÜSEYİN YILMAZ K.ELİ 2-3 3-0 3-0 3-0 3-0 9 2
3-4 2-4
1-3
CLASS 6 5 4-5 5 MUSTAFA ULU SKR- ÖKKEŞ KARKIN SKR 0-3 3-0 3-1 0-3 0-3 7 3
3-6
Tur Maç 1 2 Puan Sonuç 1-2
1 1 İSA ÇETİNKAYA ANK-BİLAL TUNCER ANK 0-3 1 1 6 ERDAL BALOĞLU SKR-METİN ÇIRANOĞLU SKR 0-3 0-3 H 3-2 0-3 3-0 6 6
2 ASLAN KARATAŞ ANK-METİN AKYÜZ ISP 3-0 2 2
CLASS 9
CLASS  8 SIRALAMA
Tur Maç 1 2 3 4 5 Puan Sonuç
1 1-4 1 ENGİN AVCI İST-KERİM ÖZAY ESK 3-1 3-0 3-0 3-0 8 1 1. MURATHAN SAYINALP ANK-FATİH KORKUT ANK
2-5 2. MUSTAFA ÖZDEMİR K.ELİ-HÜSEYİN YILMAZ K.ELİ
2 1-5 2 ŞUAYİP ÇEÇEN ANK-ADEM TUNCEL İST (İST ÜNİ) 1-3 3-0 3-0 3-0 7 2 3. MUSTAFA ULU SKR-ÖKKEŞ KARKIN SKR
2-3
3 3-5 3 ERKAN SUDAR SKR-KARDEŞ KARADUMAN ŞRN 0-3 0-3 0-3 0-3 4 5
2-4
4 1-3 4 İSMAİL AKSUN ANK-AYHAN UYSAL ANK 0-3 0-3 3-0 2-3 5 4
4-5
5 1-2 5 HAYDAR ÇATALOĞLU ANK-RECEP KARADENİZ ANK 0-3 0-3 3-0 3-2 6 3
3-4
CLASS 3-4-5 SIRALAMA
1. C. İMDAT ANK-ALİÖZTÜRK ANK-N.TURAN ANK
2. M.DOĞRU ISP-S.VURAL ANK-A. ÖZTÜRK ANK
3. HAMZA ÇALIŞKAN ANK-A. NİHAT YILDIRIM ANK
CLASS 9 SIRALAMA
1. ENGİN AVCI İST-KERİM ÖZAY ESK
2. ŞUAYİP ÇEÇEN ANK- ADEM TUNCEL İST (İST ÜNİ)
3. HAYDAR ÇATALOĞLU ANK-RECEP KARADENİZ ANK
                            TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU                         TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU
                                  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI                                                              TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
                              14-15 kasım 2015-Sakarya                                                             14-15 kasım 2015-Sakarya
ERKEK  TAKIM CLASS 10 BAYAN  TAKIM
Tur Maç 1 2 3 4 5 Puan Sonuç CLASS  3-5
1 1-4 1 OKTAY ATEŞ SKR-FUAT TEKİN ANK 3-0 0-3 3-0 0-3 6 3
2-5 Tur Maç 1 2 Puan Sonuç
2 1-5 2 NECMETTİN ÖZEN ŞRN-İSMAİL ÖZCAN ŞRN 0-3 0-3 0-3 0-3 4 5 1 1 MERVE SEFA  ÖZSU ANK-HATİCE DUMAN  ANK 1-3 1 2
2-3 2 N. ALTINTAŞ ANK-E ARSLAN ANK-İ OLUK  ANK 3-1 2 1
3 3-5 3 YAĞIZ ENGİN K.ELİ-AYDIN DEMİRKOL K.ELİ 3-0 3-0 3-0 1-3 7 2
2-4
4 1-3 4 SELMAN DUMAN SMS-MUSA ÜNAL KRM 0-3 3-0 0-3 0-3 5 4
4-5 CLASS  6-10
5 1-2 5 FARUK AKBAĞ İZM-FATİH ERDEN İZM 3-0 3-0 3-1 3-0 8 1
3-4 Tur Maç 1 2 Puan Sonuç
1 1 NEVRİYE KARADENİZ ANK-EBRU CAN ANK 3-2 2 1
CLASS 10 SIRALAMA 2 ÖZNUR YAZ SKR-HİLAL TÜRKKAN SKR 2-3 1 2
1. FARUK AKBAĞ İZM-FATİH ERDEN İZM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.