U-12 PLAY OFF 3. Hafta toplu sonuçlar

Bu haber 1.430 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

U-12 PLAY OFF  3. Hafta toplu sonuçlar

A Grubu

Akyazı Akın:1- Demirspor:2

Adapazarıspor:0-Sakaryaspor:1

Cihadiyespor:1-Sapancagençlik:1

B Grubu

Sakarya Star:1- Sapanca Akademi:1

Yıldırımspor:1-Serdivan1907:0

 

U-12 PLAY OFF  4.Hafta Programı

20 Temmuz 2015- Pazartesi

A Grubu; Çim 1 no saha

Saat:16.30: Aslan FK- Yıldırımspor

Saat:17.30: Serdivan1907 – Sakarya Star

Sapanca Akademi, bay

B Grubu; Çim 2 no saha

Saat:16.30: Sakaryaspor-Akyazı Akın

Saat:17.30:  Adapazarıspor-Cihadiye

Saat:18.30: Sapanca Gençlik- Demirspor

 

U-12 PLAY OFF A GRUBU Puan Durumu

Sıra Takım O G B M A Y P
1 SAKARYASPOR A.Ş. 3 2 1 0 2 0 7
2 AKYAZIAKINSPOR 3 2 0 1 12 3 6
3 SAKARYADEMİRSPOR 3 2 0 1 6 2 6
4 SAPANCAGENÇLİKSPOR 3 0 3 0 3 3 3
5 ADAPAZARISPOR 3 0 1 2 2 6 1
6 CİHADİYESPOR 3 0 1 2 1 13 1

 

U-12 PLAY OFF B GRUBU Puan Durumu

Sıra Takım O G B M A Y P
1 SAPANCAAKADEMİSPOR 3 2 1 0 3 1 7
2 SAKARYASTARSPOR 2 1 1 0 3 1 4
3 YILDIRIMSPOR 3 1 0 2 1 3 3
4 SERDİVAN1907SPOR 2 1 0 1 4 2 3
5 ASLANFUTBOLKULÜBÜ 2 0 0 2 1 5 0

 

AkyazıAkınspordemirspor u 12 (2)

Akyazı Akın:1- Demirspor:2

Saha: Erenler çim- 1 no

Hakem: Emre Berberoğlu

Demirspor: M.Emin, Burak, Serdar, Özer, Ömer, Fatih, Yasin, Ufuk (M.Can Emre, Ferhat, E.Furkan, Arda, Ensar, Emincan, Furkan, Arif, Emincan Karaaslan)

Antrenör: M. Metin Kaya

Akyazı Akınspor: H.Mert, Melih, İsmail, Haydar, Berkay, Eren,Recep, Azat ( Reşat, Talha, Abdullah, Emekcan, Cengizhan, Eren, Gökhan, Remzi)

Antrenör: Özcan Bulut

Goller: Yasin, Ferhat (Demirspor), Haydar (A.Akınspor)

 adapazarı u 12 (1)sakaryaspor u 12 (2)

 Adapazarıspor: 0-Sakaryaspor: 1

Saha: Erenler çim-1 no

Hakem: Erdem Deniz

Adapazarıspor: Hamza, A.Kadir, Metehan, Tugay, Enes, Recep, Ömer Faruk, Ahmetcan ( Veysel, Batuhan, Ramazan, Eren, A.Hasan)

Antrenör: Kudret Arıcı

Sakaryaspor: Yuşa, Uğur, Ruhi, Metin Talha, Ahmet Hakan, Muhammet Miraç, Soner, Muhammet Talha ( Kaan, Umut, Doğukan, Ediz, Melih, Aydın Berk)

Antrenör: Murat Balaban

Gol. Muhammet Miraç (Sakaryaspor)

sapanca gençlik (2)Cihadiyespor (1)

 

Cihadiyespor:1-Sapancagençlik:1

Saha: Erenler çim- 1 no

Hakem: Emre Berberoğlu

Cihadiyespor: Eren, Umut, Berkay, Tunahan, Berat Arda, Osmancan, Serbülent, Oğuzcan ( H.Yasin, Serdar, Ebubekir, Emlihan, Berat, Murat, Orçun, Rıdvan, Eray)

Antrenör: Ertugan Özkan

Sapancagençlik: Sinan, Dursun, Mustafa, M.Mert, Emircan, Berat, Yusuf Selim, Yusuf ( Yunus Emre, Bünyamin, Enes, Habip)

Antrenör: Özcan Yavuz

Goller: Emircan (Sapancagençlik), Umut (Cihadiye)

Sakarya Starspor  u 12sapanca akademi (1)

Sakarya Star:1- Sapanca Akademi:1

Saha: Erenler çim- 2 no

Hakem: Onur Solak

Sakarya Star: Ahmet, Umut Eren, Ömer, Kaan, Umut, Alperen, Seymen Salih, Kerem (Enes, Mert, Emirhan, M.Taha, Halit, M.Emir, Muhammed, Eymen, Gökçe)

Antrenör: Tamer Yüksel

Sapanca Akademi: Alpaslan, T.Taha, Talha, Cevat Eren, Sefa, Abdullah, Selamettin, Kerem (Emre, Berdan, Eren, Melih, Semih, Miraç, Yusuf Efe)

Antrenör: Mahir Özen

Goller: Ömer (Sakarya Star), Abdullah (S.Akademi)

yıldırım  u 12 (1)

Yıldırımspor:1-Serdivan  1907  Serdivan 1907 U12:0

Saha: Erenler çim- 2 no

Hakem: Berkay Alkın

Yıldırımspor: Y.Emre, M.Ali, Ziya, Serhat, Enes, Berat, Remzi, Emir ( bahadır, Tayfun, Talha, Cevat, Enes, Yavuz)

Antrenör: Murat Gürtürk

Serdivan1907: Ufukcan, Cem, Deniz, Alper, Melih, Berat, Kubilay, Emircan (Okan, Berk, Kerem, Şafak, Y.Emre, Baran, Emre)

Antrenör: Ahmet Özdenkaya

Gol: Tayfun (Yıldırımspor)

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.