U-10 JUNİOR LİGİ 2 Hafta Toplu Sonuçlar

Bu haber 1.825 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

U10 Mini Minikler Futbol Şenliği

  1. Maçlar,Toplu Sonuçlar

Harmanlıkspor: 0- Sapanca Akademi: 5

Sakaryaspor: 0- Hızırtepe Özenspor: 0

Akyazı Akınspor: 1- Serdivan1907spor: 0

Sapanca Kurtköyspor: 3- Arifiye Atılganspor: 6

Aslan Futbol Kulübü: 2- Erenlerspor: 3 

Sakaryagücüspor: 0- Demirspor: 2

Yuvalakspor: 0- Çaykışlaspor: 3 (H)

Sakarya Straspor: 3 – Ferizlispor: 0 (H)

harmanlık u 10sapanca akademi (1)

 Harmanlıkspor: 0- Sapanca Akademi: 5

Saha: Erenler  çim 1 no

Hakem: Muzaffer Abay

Harmanlıkspor: H.Ali, Alperen, Talha, Y.Talha, M.Melik, Yunus, Arda, Enes (M.Ali,Selim, Ensar, Ömer, Akif, Kadir, Buğra, Batın, Emircan)

Antrenör: Tevfik Tetik

Sapanca  Akademi: Kerem, Göktürk, Hasan Eren, Emir, Tuna, Ömer Mert, Naci, Ömer Emir, M.Tahsin, Ömer Asaf

Antrenör:Ufuk Yoldaş

 sakaryaspor u 10 (1)hızırtepe özen u 10

Sakaryaspor: 0- Hızırtepe Özenspor: 0

Saha: Erenler çim 1 no

Hakem: Erdem Deniz

Sakaryaspor: Ömer, M.Emin, Yasin, Ahmet, Kerem Karabulut, Hamzacan, Kerem Kurtuluş, Oğuz

(Anıl, Yiğit, H.Kaan, Yiğitefe, Merthan, Yağızalp)

Antrenör: Murat Balaban

H.Tepe Özenspor: Hakkı, Erdem, Üveys, Utku, Kerem, Feyzullah, Cevdet, Arda          ( Emirhan, Berat, Selim)

Antrenör: Bilal Akçay

 akyazı akın u 10 (1)serdivan 1907spor  külübü  u 10

Akyazı Akınspor: 1- Serdivan1907spor: 0

Saha: Erenler çim 1 no

Hakem: Berkay Aykın

Akyazı Akınspor: Hüseyin, Hasan, Yusuf, Hamza, Yuşa, E.Fatih, A.Samet, Ömer (Ahmet, Sami)

Serdivan1907: Ege, İbrahim, Görkem, Musahan,  Cem, Batuhan, Musa, Mert, (Mustafa, Mert Yıldırım, Mertali, Mustafa, Efe, Ömer)

Antrenör: Ahmet Özdenkaya)

 

Sapanca Kurtköyspor: 3- Arifiye Atılganspor: 6

Saha: Erenler çim 2 no

Hakem: Furkan Şen

Sapanca Kurtköyspor: Hasan, Hüseyin, Kerem, Tevfik, Yusuf İslam, Aykut, Berat, Ali

Antrenör: Seyfettin Çamal

A.Atılganspor:Kadir, Buğra, Ümit Edip, Özgür, Özcan, Efe Arik, Can, Serhat, Efe Balcı, Erdem

 demirspor  u 10 (2) sakaryagücü u 10 (1)

Sakaryagücüspor: 0- Demirspor: 2

Saha: Erenler

Hakem: Barış Uzun

Sakaryagücüspor: Ali Hasan, Emre, Fehmi Aykan, Bilal Yavuz, Ahmet Efe, Yasin Erdem, B.Yiğit, Mete, Akın, B.Efe, Kerimcan, Nuribek Efe, S.Tunahan, Ahmet, M.Kerem

Antrenör: Çetin Çal

Demirspor: Arda, Egemen, Oğuz, Ensar, Kerem, Boran, Berkay, Gökdeniz                          (Yiğit, Oğuz, A.Efe, Rıdvan, M.Emir)

Antrenör: M. Metin Kaya

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.