SON DAKİKA

Toçoğlu’ndan Sakaryaspor’a transfer müjdesi

Bu haber 10 Ocak 2015 - 14:29 'de eklendi ve Bu haber 1.182 kez okundu. kez görüntülendi.

“Şampiyonluk herkesin desteği ile sağlanır”

Toçoğlu’ndan Sakaryaspor’a transfer müjdesi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un ligi şampiyon olarak tamamlaması ve bir üst lige çıkması için herkese görev düştüğünü belirterek, “Sakaryasporumuzun şampiyonluğu için hepimiz, tüm aktörler üzerine düşeni yapmalıdır. Şampiyonluk herkesin desteği ile sağlanır” dedi. Toçoğlu ayrıca, Sakaryaspor’a yeni transfer müjdesi de verdi.

“GEREKEN TRANSFERLER YAPILACAK”

Zeki Toçoğlu, twitter hesabından yayınladığı bir diğer mesajında Sakaryaspor’a gereken transferlerin yapılacağı müjdesini verdi. Toçoğlu, “Kulüp Başkanımız Selahattin Aydın ile biraraya gelerek bazı değerlendirmelerde bulunduk. Şampiyonluk yolunda yapmamız gerekenleri görüştük. Sevgili Sakaryasporlular buradan sizinle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Şampiyonluk yolunda Sakaryasporumuza gereken transferler yapılacak” dedi.

Twitter hesabından yönetime, sporculara, taraftarlara, belediyelere ve halka seslenen Başkan Toçoğlu şu ifadelere yer verdi:

“BİR ÜST LİG EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ”

“Grubunda liderliği sürdüren Sakaryasporumuzun ligi şampiyon olarak tamamlaması ve bir üst lige çıkması en büyük dileğimizdir.

Sakaryasporumuzun şampiyonluğu için hepimize bazı görevler düşmektedir. Yönetime, sporculara,taraftara, belediyelere ve tüm şehrimize

Biz Sakaryaspor şampiyonluğu için elimizden gelen desteği sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz

Sakaryasporumuzun şampiyonluğu için hepimiz, tüm aktörler üzerine düşeni yapmalıdır. Şampiyonluk herkesin desteği ile sağlanır.

Devre arası kampında Sakaryasporumuzu yalnız bırakmayarak kampı ziyaret ettik. Yönetimle, teknik heyet ve sporcularla biraraya geldik. Kulüp Başkanımız Selahattin Aydın ile biraraya gelerek bazı değerlendirmelerde bulunduk. Şampiyonluk yolunda yapmamız gerekenleri görüştük. Sevgili Sakaryasporlular buradan sizinle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Şampiyonluk yolunda Sakaryasporumuza gereken transferler yapılacak. Sakaryasporumuz için yapılacak transferleri çok yakında kulüp başkanımız Selahattin Aydın sizlerle paylaşacak”

(Haber Hülya Sürücü)Zeki Toçoğlu-2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.