SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

“ BİZ CİDDİ BİR KULÜBÜZ “

Bu haber 18 Ağustos 2015 - 20:19 'de eklendi ve Bu haber 890 kez okundu. kez görüntülendi.

TEVFİK TETİK “ CİDDİYETTEN UZAK BİR LİGDE YER ALMAYIZ ! “

Harmanlıkspor Teknik Sorumlusu Tevfik Tetik bazı yerel gazetelerde çıkan “ Harmanlıkspor ihraç edildi “ haberi üzerine gazetemize yaptığı açıklamada çok sert konuştu. Ciddiyeti olmayan bir turnuvada Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan’ın söylediğine göre sözüm ona çocuklar eğlensin diye kurulduğu açıklanan U-10 Liginde çocuklar eğleneceğine, hocaları egolarını tatmin ediyor. Yaz mevsiminin yaşadığımız en sıcak günlerinde bu çocukları yaz okullarından alıp bu maçlara getiriyoruz. Fakat her ne hikmetse karşımıza çıkartılan  2005’li çocuklardan oluşan takımlarla boğuşuyorlar. Bunları Futbol İl temsilcisi Ali Arslan’a söylediğimde bana başka başkalarına ise daha başka konuşuyor.  Birinci karşılaşmada ve ikinci karşılaşmada maçları yöneten hakemler ikazlarımıza rağmen maçları ofsaytsız yönettikleri söylediler. Üçüncü karşılaşmada ise 2005 Doğumlu rakip oyunculara karşı oynatıldık. Pes artık dedik ve bu hiç ciddiyeti ve Türkiye Şampiyonası olmayan bu maçlara gelmemeyi daha uygun bulduk.

“ BİZ CİDDİ BİR KULÜBÜZ “

Harmanlıkspor Teknik sorumlusu Tevfik Tetik kulübü ile ilgili yapılan açıklamalara da tepkili. Harmanlıkspor 30 Yıllık tarihinde hiçbir şeyden kaçmamış ve semtini en iyi şekilde temsil etmeye çalışmış ciddi bir kulüptür diyen Tetik “ Bazıları egolarını tatmin etmek için buralarda boy gösteriyorlar, bazıları ise gazetecilikle, spor adamlığını birbirine karıştırıyor. Daha önce de söylediğim gibi ciddiyetten uzak hiçbir oluşumda olmak istemiyoruz. Hakkımızda yapılan açıklamalar çok üzücü olduğu gibi de yanlı düşüncelerdir. Biz de yaz okullarımıza döner gereğini oralarda yaparız “ diye konuştu.

Tevfik tetik

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Murat gurturk18 Ağustos 2015 / 20:59

Hocam sana katiliyorum ama Oncelikle ALİ Arslan in bu yaş grubuna turnuva yapma fikrini takdir ediyorum fakat yıldırımspor kulübü olarak biz en başında turnuvaya katilmayacagimizi söyledik sebebi de lisanslı liglerde bile Sahtekarlık sadece kazanma duygusu on planda .hakemler en yenisine ve futbolcu mu yetistirecez hakem mi belli değil. Ligin gidişatı yapılma amacına hiç uygun değil. Bunda suç ali Arslan’ın değil kendini antrenör zanneden takımı oraya getirenler…