SON DAKİKA

TATANGALAR’DAN YÖNETİME ÇAĞRI

Bu haber 23 Ocak 2015 - 23:53 'de eklendi ve Bu haber 784 kez okundu. kez görüntülendi.

TATANGALAR’DAN YÖNETİME ÇAĞRI
Yeşil-siyahlı taraftarlar, yönetimin son dönemde taraftarlar üzerinde yaptığı haksız uygulamadan bir an evvel geri dönmesini istedi. Taraftarlar, gelen cezanın eve icra yoluyla göndererek değil, biletlere 1 TL zam yapılarak çözülmesi konusunda öneride bulundu.

Yeşil-siyahlı taraftarlar, yönetimin cezaların taraftarlar tarafından karşılanması konusunda yaptığı çalışmalarla ilgili sessizliğini bozdu. Yönetimin bu konuda geri adım atmasını isteyen taraftarlar, “Takriben on beş bin kişiye oynuyoruz, küfürü savunmuyoruz, toplu halde küfür etmiyoruz, teşekkür istemiyoruz ama bu muameleyi hak etmiyoruz. Kanunen cezasını çeken insanların evlerine icra yoluyla kulübe gelen cezayı göndermek neyin nesi ! Günümüz de yaşam şartlarının zorluğu malumunuzdur. Bu haksız uygulamadan bir an önce geri dönülmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.
Yönetimin bu uygulamadan geri dönmesini isteyen yeşil-siyahlı taraftarlar bu konuda bir öneride bulundu. Tatangalar, “Biletlere 1 Tl zam yapın, cezasını hep beraber çekelim. Ama bu şehir de yaşayıp hayatın en anlamlı günü olan sevgiliyle buluşma gününde, icra yoluyla elinizi cebimize atmayın. İçeride yapılan her maç hasılatıyla kulübümüzün bir aylık giderleri aşağı yukarı karşılanır. Bu anlamsız ceza sistemi ile bu toplumun düzeleceğine inanıyorsanız lütfen gazete okumayın, televizyon seyretmeyin, politika konuşmayın, trafiğe çıkmayın, stadın etrafından geçmeyin”
Taraftarlar

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.