SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

TARIM KREDİ ÜÇÜNCÜLÜĞÜ KUTLADI

Bu haber 12 Ağustos 2015 - 15:13 'de eklendi ve Bu haber 1.200 kez okundu. kez görüntülendi.

TARIM KREDİ ÜÇÜNCÜLÜĞÜ KUTLADI

Yıllardır Olgunlar Turnuvalarına katılan ve ancak bu yıl 27.si yapılan Olgunlar Turnuvasında Tecrübeli Olgunlar kategorisinde üçüncü olan Tarım Kredi takımı alınan bu başarıyı Konyalı Etli Ekmek lokantasında verilen bir yemekle kutladı.

GENİŞ BİR KATILIM OLDU

Tarım Kredi takımının verdiği kutlama yemeğine Tarım Kredi Bölge Müdür Yardımcıları Ali Aslan, Ömer Diler, Yavuz Özkaraman  ile Koop-İş Şube Başkanı Şevket Ulusinan, Bölge Şefleri Emin safi, Osman Nuri Gülmez, Ferizli tarım Kredi Kooperatifi Müdürü ve aynı zamanda takım kaptanı Yüksel Kadıoğlu, Tarım Kredi Koop. Müdürü Abdullah Şentürk, ve takım oyuncularından Sinan kahraman, Asım Dorak, Ömer Akdeniz, İsa Müslim, Sami Durgut uli takımın menajer oyuncusu Resül Nebioğlu katıldılar.

DERİN SOHBETE DALDILAR

Yenilen yemek sonrasında bir konuşma yapan Resül Nebioğlu yemeğe katılan kurum görevlileri ve futbolcularına teşekkür ederken, alınan bu başarının gelecek yıl da tekrarlanmasını istediğini ve bunun için ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi. Daha sonra söz alanlar iyi dileklerini ve temennilerini söylediler. Çay sohbetinde ise genellikle geride kalan maçlardaki olaylar masaya yatırıldı. Daha sonra da gelecek sezon için takıma kimlerin alınabileceği konusunda fikir alış verişinde bulunuldu. Tarım Kredi’nin bu güzel ve anlamlı yemeği sonunda da yemeğe iştirak edenler bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Tarım Kredi-6 tARIM kREDİ-1 Tarım Kredi-2 Tarım Kredi-3 Tarım Kredi-4 Tarım Kredi-5

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.