SÜPER AMATÖR 2 HAFTA PROGRAMI

Bu haber 341 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

SÜPER AMATÖR 2 HAFTA PROGRAMI

********************************************

  1. HAFTA

07.10.2017 CUMARTESİ

Arifiyebel.Komp.       14:00   Arifiyespor     Hendekboğazspor

Ekremkaraberber        14:00   Serdivanspor   Karasuyalıspor

Söğütlü           14:00   Söğütlüspor    Alaağaçspor

Kırkpınar        14:00   Sakaryakırkpınar Spor            Aşağıkirazcaspor

Kocaalisuniçim           14:00   Kocaalispor     Hendekgençlikspor

Pamukova       14:00   Pamukova1968spor    Karaaptilkerakın Spor

08.10.2017 Pazar

Arifiyekaycısuniçim   14:00   Arifiyekalaycıspor      Hendekspor

Erenlersuniçim            12:00   Tüvasaşdemirspor       Karasugüvenspor

Erenlersuniçim            14:00   Erenlerspor     Hendekdereköyspor

Söğütlü           14:00   Akartepespor  Asakyazıspor

Kurtköy          14:00   Sapancakurtköy Spor Akovabarışspor

Gölkent           14:00   Ferizlikaradeniz Spor Kışlaçayspor

3 HAFTA

14.10.2017 CUMARTESİ

Hendekçim Saha

14:00   Hendekspor    Kışlaçayspor

Haçıkışla         14:00   Hendekdereköyspor   Arifiyekalaycıspor

Akova 14:00   Akovabarışspor          Erenlerspor

Akyazısuni Çim          14:00   Asakyazıspor  Sapancakurtköy Spor

Karasusuni Çim          14:00   Karasugüvenspor        Akartepespor

Erenler Suni    14:00 Tüvasaşdemirspor        Ferizlikaradeniz Spor

15.10.2017 PAZAR

Hendeksuni Çim        14:00   Hendekboğazspor      Karaaptilerakınspor

Hendek Çimsaha        14:00   Hendekgençlikspor    Arifiyespor

Arifiyebel.Komp.       14:00   Aşağıkirazcaspor        Kocaalispor

Kuzulıksuniçim          14:00   Alaağaçspor    Sakaryakırkpınar Spor

Kocaalisuniçim           14:00   Karasuyalıspor            Söğütlüspor

Ekremkaraberber        14:00   Serdivanspor   Pamukova1968spor

  1. HAFTA

21.10.2017 CUMARTESİ

Arifiyebel. Komp.      14:00   Arifiyespor     Aşağıkirazcaspor

Karaaptiler      14:00   Karaaptilerakın Spor  Hendekgençlikspor

Söğütlü           14:00   Söğütlüspor    Serdivanspor

Kırkpınar        14:00   Sakaryakırkpınar Spor            Karasuyalıspor

Kocaalisuniçim           14:00   Kocaalispor     Alaağaçspor

Pamukova       14:00   Pamukova1968spor    Hendekboğazspor

22.10.2017 Pazar

Kalaycısuniçim           14:00   Arifiyekalaycıspor      Akovabarışspor

Kışlaçay          14:00   Kışlaçayspor   Hendekdereköyspor

Söğütlü           14:00   Akartepespor  Tüvasaş Demirspor

Kurtköy          14:00   S.Kurtköy Spor          Karasugüvenspor

Erenlersuniçim            14:00   Erenlerspor     Asakyazıspor

Gölkent           14:00   Ferizlikaradeniz Spor Hendekspor

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.