SON DAKİKA

Spor İl Müdürü Fatih Çelikel

Bu haber 19 Mayıs 2016 - 0:23 'de eklendi ve Bu haber 659 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlayan kurtuluş mücadelesinin ilk adımının atıldığı gün olan 19 Mayıs’ın 97.yıldönümüne ulaşmanın mutluluk ve heyecanını yürekten hissetmekteyiz. Milli duygular içerisinde Samsun’da atılan bu ilk adım,Türk milletinin bağımsızlığını kazanmasında ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşu yolunda atılmış en önemli adımdır.

19 mayıs mesajı çelikel

 

Sevgili gençler; Gelecekte ülke yönetiminde söz sahibi olacak olan sizler sevgi,barış ve hoşgörü anlayışı içerisinde tüm sorunların üstesinden gelecek,birlik içinde hareket ederek,geleceğin lider ülkesi Türkiye’yi daha güçlü bir hale getireceksiniz.Biliyoruz ki sizler,Türk milletinin geleceği,yarınlarımızın teminatısınız.Yarınların sorumluluğunu üstlenebilecek şekilde,nitelikli,bilgili ve ideal sahibi insanlar olarak yetişmeniz için bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Sizlerin de çok çalışıp,ileride şahsınıza verilecek olan görevleri en iyi şekilde yapacağınızdan asla şüphemiz yoktur.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı tebrik ediyor,başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet,minnet ve saygıyla anıyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.