SGM’de Satranç ve Akıl Oyunları Şöleni

Bu haber 583 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

SGM’de Satranç ve Akıl Oyunları Şöleni

Büyükşehir Sosyal Gelişim Merkezi satranç ve akıl oyunları turnuvası geniş katılım ile gerçekleştirildi. Heyecanın bir an olsun eksilmediği turnuva renkli görüntülere de sahne oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri tarafından düzenlenen satranç ve akıl oyunları turnuvası sona erdi. 14 Mayıs Cumartesi ve 15 Mayıs Pazar günleri Sosyal Gelişim Merkezi bahçesinde gerçekleştirilen turnuva, renkli görüntülere sahne oldu. Turnuva sonunda değerlendirmelerde bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Betül Karapınar, turnuvaya katılan tüm çocukları tebrik etti.

Ödüller Yılsonu Şenliği’nde

Karapınar şunları söyledi; “14 Mayıs Cumartesi ve 15 Mayıs Pazar günlerinde gerçekleştirdiğimiz turnuva hem çocuklarımıza hem de ailelere heyecanlı anlar yaşattı. Ailelerimizde çok güzel yorumlar aldık. Satranç ve Akıl Oyunları turnuvalarında dereceye giren yarışmacılarımızın ödüllerini Çocuk Kulüplerimizin yılsonu şenliğinde vereceğiz.  İnşallah çocuklarımızın gelişimlerine katkı sunacak yeni çalışmalara imza atacağız.”

satrac (1) satrac (2) satrac (3) satrac (4) satrac (5) satrac (6)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.