SATRANÇTA ŞAMPİYONLUK

Bu haber 656 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

SATRANÇTA ŞAMPİYONLUK
24-30 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya’ nın Manavgat ilçesinde yapılan Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu ve 3.’ sü çıkardık.
GÖKTÜRK KAĞAN KILIÇ 3. OLDU
Yaklaşık 1600 sporcunun katıldığı Satranç Turnuvası’nda Mert Pehlivan 7 yaş erkekler’ de rakiplerini birer birer eleyerek zorlu müsabakalardan Türkiye Şampiyonu olarak çıkmayı başardı. Göktürk Kağan Kılıç ise 11 yaş erkeklerde iyi bir oyun sergileyerek Türkiye 3.’ sü olmayı hak etti.
MÜDÜR KOŞUYA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Küçük sporcular, Anne, Baba ve Antrenörleri ile birlikte İl Müdürü Salih Koşu’ yu Makamında ziyarette bulundular. Ziyarette yerel basın’ da yer aldı. İl Müdürü Koşu kapıda karşıladığı sporcuları tebrik ederek, hediyeler verdi. Sonrasında yapılan ikramlar eşliğinde Koşu Sporcuların, Aileleri ile Antrenörlerinin isteklerini ve sorunlarını dinleyip, böyle önemli başarılardan gerçekten çok mutlu olduklarını, bu tarz alanlarda artık profesyonelleşmeye doğru gidilmesi gerektiğini, bu konuda maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapacaklarını vurguladı. Geçen hoş sohbetin ardından Sporcuları, Ailelerini ve Antrenörlerini tekrar tekrar tebrik edip başarılarının devamını dileyerek uğurladı.
Satranç-1

Satranç-2

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.