SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

ŞAMPİYONLUK GECESİ DÜZENLEDİ

Bu haber 11 Mayıs 2015 - 18:35 'de eklendi ve Bu haber 1.187 kez okundu. kez görüntülendi.

KAYNARCASPOR MUHTEŞEM
ŞAMPİYONLUK GECESİ DÜZENLEDİ
2014-2015 Sakarya 1. Amatör Kümede Sezonu 3. sırada bitiren Kaynarcaspor Play-Off müsabakalarında göstermiş olduğu performans ile maçlarını grup lideri olarak tamamladı ve Play-Off şampiyonu olmuştu. Şampiyonluk gecesi muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti
Üst düzey katılım
Kaynarca Reisler Gölet’inde düzenlenen şampiyonluk gecesinde oldukça renkli isimlerin katılımı ile şahane bir organizasyon 0sonrası hak edilen kupa ve madalyalar yapılan törenle verildi. Geceye Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin,Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel,Kaynarca Garnizon komutanı Yüzbaşı Neşat Güneri,Kaynarca Belediyesi Başkan Yardımcısı Turhan Zengin,ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey,Futbol Federasyonu Temsilcisi Ali Arslan,Sakarya Amatör Sporcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş, Antrenörler Derneği başkanı Tamer İlaçan,AK Parti İlçe Başkanı Murat Kefli,CHP İlçe Başkanı Resai Girgin,Yaşar Zımba,Hüseyin Boz,Şoförler Odası başkanı Tuncay Göktaş,Belediye Meclis Üyesi Niyazi Öztürk, ,Taşkısığı spor kulübü başkanı Ali Bektaş ve yönetim kurulundan Ömer Akyıldız katıldılar.
Emin adımlarla ilerledik
Açılış konuşmasını yapan Kaynarca Belediyesi Özel kalem Müdürü ve Kaynarca Spor Teknik sorumlusu Sezgin Tutar, “4 yıl öncesinde planladığımız ve yavaş yavas emin adımlarla 2. Amatör, 1. Amatör derken Süper Amatör’e kadar yükseldik. Başta Kaynarca Belediye Başkanının çok büyük destekleri,sonrasında İlçede yeni görev yapan Kaymakamımız Kemal Şahin’in destekleri ve gayretleri, Yönetim kurulunun emekleri gayretleri,seyircilerin harika destekleri ve en önemlisi Genel Kaptanımız Hasan Nergiz ve sporcularımın müthiş özverileri ile şimdi süper amatördeyiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bu geceye vesile olanlara
Gecede Kaynarca Spor Kulübü Genel kaptanı Hasan Nergiz,” Ben tüm desteğini veren Belediye Başkanımıza,Kaymakamımıza,Kaynarca iş adamlarımıza, teknik heyete ,hocamıza ve evlatlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu güzel geceye vesile oldukları için şükranlarımı sunuyorum” dedi.
İnandık ve başardık
Kaynarca Kulüp Başkanı Nait Usta, “Biz çok çalıştık,Belediye başkanım,Kaymakamım, taraftarlarımız,iş adamlarımız,esnafımız yönetim, teknik heyet ve sporcularımızla inandık, başardık ve bugünlere geldik. Herkesi kutluyor, kucaklıyor, tebrik ve teşekkür ediyorum” dedi.
Azim ve özveriyle bugünlere geldiler
Sakarya Antrenörler Derneği Başkanı Tamer İlaçan, “Gerçekten Kaynarcaspor’u kutluyorum.Çok emek verdiler ve hak etiler. Öncelikle meslektaşım Sezgin Hocayı özellikle tebrik etmek istiyorum. Çok büyük özveri ile azimle bugünlere geldiler. Mutlaka altyapı ve yaş gruplarında lige girin ve bundan vazgeçmeyin . Herkesi kutluyor süper amatörde başarılar diliyorum” dedi.
Sinerji ve özverili çalışmanın başarısı
Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş, “Kaynarcaspor çok başarılı yönetiliyor ve iyi bir sinerji ortamı sağlanmış. Bunun arkasında bu özverili çalışma ile de başarı gelmiştir.Belediye başkanım,kaymakamım, yönetim, kaynarca esnafı,taraftarlar herkes bir bütün olmuş, bunu devam ettirin. Artık süper amatördesiniz ve çok daha çalışmalı ve güçlenmelisiniz .Herkesi gönülden kutluyor hayırlı olsun diyorum” dedi.
Sonuna kadar hak ettiler
Futbol Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Ali Arslan, “Kaynarcaspor’u tebrik ediyorum, çok iyi maçlar çıkardılar. Gerek taraftarları gerekse sporcuları ile birlikte çok başarılı maçlar ile hak ederek süper Amatöre yükseldiler. Ben emeği geçen herkesi kutluyorum, hayırlı olsun” dedi.
Çok istediler ve başardılar
yılmaz kuzey
Sakarya ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey, “Ben herkesi kutluyorum. Uzun bir maraton ve sonunda bir başarı. Biliyorsunuz biz 10 ay önce buraya geldik ve ikinci amatörden birinci amatöre çıkış kutlamaları yapılıyordu. Bize sporcular dedi ki, ‘biz burada emaneten duruyoruz, yerimiz süper amatör ve orda olacağız dediler. Bizde gördük ki Kaynarcaspor bunu çok istemiş ve hak ederek Süper Amatörde yerini aldı. Herkesi kutluyorum” dedi.
Başkan Özel’den Tesisler için
zeynel

550 Bin TL’lik yatırım müjdesi
Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, “Kaynarca Spor Takımını, Yönetim kurulundan başlayarak,teknik heyet,sporcular herkesi tek tek kutluyorum. Öncelikle onlara da bir müjde vermek istiyorum. Kaynarca spor tesisleri için 550 bin TL geldi ve ihale süreci başladı. Sezon öncesi artık Kaynarcaspor’umuz maçlarını kendi saha ve seyircisi önünde oynayacak. Ben bizimle birlikte aynı heyecanla yanımızda olan İlçemiz Kaymakamı Kemal Şahin’e, destek veren iş adamlarımıza ve Kaynarca halkına teşekkür ediyorum” dedi.
kemal şahin kaymakam
Kaymakam Kemal Şahin’den
Kapalı Spor Salonu Müjdesi
Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin, Kaynarcaya geldim ve çok şanslıyım. Güzel bir ilçe, insanları çok sıcak kanlı ve başarılı. Kaynarcaspor geldiğimde liglerde mücadele ediyordu.İnişli çıkışlı bir ligin ardından Play-Off lara kalmayı başardılar ve şampiyon oldular. Ben Yönetim Kurulunu,Sezgin hocamızı ve futbolcularımız tebrik ediyorum . Bende kapalı spor salonu ile ilgili bir müjde vererek çok yakında tamamen yeniden düzenlenecek ve iyi bir spor salonu için çalışmalar başladı, onu da hizmete sunacağız” dedi.
Kupa, büyük coşkuyla havaya kaldırıldı
Programda Kupa Takım Kaptanları Erkan Sevil ve Emrah Gebeş’e verilerek büyük coşku ile havaya kaldırıldı. Futbolculara madalyaları takılarak onurlandırıldılar. Gecede Kaynarcalı Yerel Sanatçı Cihan Gündüz’ün nefis konseri ardından son buldu.

1 kupa

02

04

DSC_5153

DSC_5170

DSC_5222

DSC_5235

DSC_5254

DSC_5278

DSC_5297

DSC_5299

DSC_5302

DSC_5304

DSC_5316

DSC_5319

DSC_5332

DSC_5333

DSC_5335

DSC_5338

DSC_5341

DSC_5352

DSC_5355

kupa 1

kupa

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.