Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 37nci Akşam Maçları (Final)
Köftecim Erdal: 1-Lezita Yıldırım Piliç: 4
Hakemler: Bahadır İleri, Nihat Mendeş, Anıl mavi
Köftecim Erdal: Ender Özdemir, Selahattin Aydın, Hüseyin Aydın, Latif Yan, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Abdurrahman Yılmaz, Adnan Öztürk
Antrenör: Yavuz Eraydın
Lezita Yıldırım Piliç: Bilal Akçay, B.Yılmaz Karabayır, Mustafa Vural, Nejdet Atalay, Fatih Altay, Özer Yüksel, Nedim Çalman, Vedat Temizel, Selahattin Hazır, Yılmaz Karaaslan
Antrenör: Eser Balaban
Goller: Dk.18 Vedat Temizel, Dk.24-36-43 Mustafa Vural (Lezita Yıldırım Piliç), Dk.29 Abdurrahman Yılmaz (Köftecim Erdal)
Tecrübeli Olgunlar Kategorisinin üçüncüsü olan Lezita Yıldırım Piliç’in kupa ve madalyalarını Tertip Komitesi üyesi Yusuf Koç,
dördüncüsü olan Köftecim Erdal’ın kupa ve madalyalarını da Tertip Komitesi Üyesi Ali Karabulut takdim etmiştir. Ayrıca bu Kategorinin Fair-Play ödülüne layık görülen Köftecin Erdal’ın ödülünü ise Sakaryaspor Eski Kulüp Müdürü ve Genel Kurulu Üyesi Adnan Şeker vermiştir
—
Remax Hür Gayrimenkul: 4-Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 1
Hakemler: Arif Sucuoğlu, Furkan Kocayıldız, Ömer Akyıldız
Remax Hür Gayrimenkul: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Orhan Uzel, İsmail Işıksoy, Erdinç Tuğralı, Orhan Kurtoğlu, Beyler Gökçe, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, M.Ali Çalışkan
Antrenör: Mevlüt Akbaş
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, Ferdi Tapşın, İmdat Kum, Nejat Eroğlu, Nejat Ersin, Erol Tolga, Tansel Oktar, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Goller: Dk.12-14 Aydın Kurucu, Dk.27 M.Ali Çalışkan, Dk.38 Beyler Gökçe (Remax Hür Gayrimenkul), Dk.20 (Pen.) Nejat Ersin (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)
Sarı Kart: Dk.36 Nejat Eroğlu (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)
Şampiyon Takım: Remax Hür Gayrimenkul’un ödülünü Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın takdim etmiştir.
İkinci Takım: Adaçağ İnşaat Coşkunspor’un ödülünü Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe takdim etmiştir.
En az gol yiyen kaleci: İrfan Arkan (9 Gol-Remax Hür Gayrimenkul) Ödülünü Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir.
Gol Kralı: Aydın Kurucu (20 Gol-Remax Hür Gayrimenkul), ödülünü Turnuva Disiplin Kurulu üyesi Cengiz Gündüz takdim etmiştir.
NOT: Bu maçın devre arasında, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde mücadele eden tüm takımların yetkililerine, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin ve Tertip Komitesi Üyesi Yusuf Koç tarafından plaket takdim edilmiştir.
İKİNCİ TUR PROGRAMI
19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)
Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı)
Akyazı Öztürkler Market-Sude Gıda
Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı)
Suev İnşaat-Er Yapı Bosna
KUPA TÖRENİ
20 Ağustos Pazar (FİNAL)
Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı)
Toy Aydınlatma-Sakarya İz Reklam
Saat 21.00 Gençler Kategorisi (Şampiyonluk maçı)
Ertaş Harita-Er Yapı
KUPA TÖRENİ
—