Şampiyon Er Yapı Bosna

Bu haber 403 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  38nci Akşam Maçları (Final)

Akyazı Öztürkler Market: 7-Sude Gıda: 2

Hakemler: Uğur Garan, Anıl Garan, Hüseyin Uçar

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Ömer Dere, Sadettin Dağlı, Murat Çavdar, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: Celal Çevik

Sude Gıda: Süleyman Yetim, Metin Öztürk, Mustafa Şenol, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Erdem Baykan, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Metehan Faydalı

Goller: Dk.10-12 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.31 Sadettin Dağlı, Dk.45 Fahrettin Berk, Dk.46-50+1 Ömer Dere, Dk.50 Ayhan Muşmuloğlu (Akyazı Öztürkler Market), Dk.24 Mustafa Şenol, Dk.33 Hakan Ergünoğlu (Sude Gıda)

Sarı Kartlar: Dk.16 Sadettin Dağlı (Akyazı Öztürkler Market), Dk.40 İdris Kaymak (Sude Gıda)

 

üçüncüsü olan Akyazı Öztürkler Market’in kupa ve madalyalarını Marmara Gazeteciler Birliği Federasyonu Başkanı Müjdat Çetin,

dördüncüsü olan Sude Gıda’nın kupa ve madalyalarını ise Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş takdim etmiştir.

Suev İnşaat: 4-Er Yapı: 5 (Penaltılar)

Hakemler: Atilla Karaoğlan, Hakan Adlı, Hakan Can Yılmaz

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Sedat Memiş, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Turhan Taşkın, İrfan Şimşek

Antrenör: Turan Varkan

Er Yapı: Ahmet Ediz, Özcan Tanıl, Berat Ferik, Yasin Usta, Şenol Kargün, Ufuk Cıbırlar, Soner Neliker, Birol Yavuz, Akan Mıhçı

Antrenör: Bayram Çolak

Sarı Kartlar: Dk.28 Yasin Usta (Er Yapı), Dk.28 Sedat Memiş, Dk.39 Güngör Açıkgöz, Dk.45 (Yedek Kulübesi) Selçuk Başak (Suev İnşaat)

PENALTILAR: Normal süresi 0-0 biten maç penaltılara gitmiştir. Penaltılarla ilgili durum aşağıdaki gibidir.

Suev İnşaat: Tuncay Budakin (Gol), Güngör Açıkgöz (Aut), Turhan Taşkın (Gol), Sedat Memiş (Gol), Yusuf Gergin (Gol)

Er Yapı: Soner Neliker (Gol), Şenol Kargün (Gol), Ufuk Cıbırlar (Gol), Birol Yavuz (Gol), Akan Mıhçı (Gol)

 

Gol Kralı: Habib Aydın (14 Gol-Akyazı Öztürkler Market), ödülünü Sakaryaspor Teknik Direktörü Osman Özdemir takdim etmiştir.

En az gol yiyen kaleci: Ahmet Ediz (Er Yapı Bosna) ödülünü Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın vermiştir.

Fair-Play: Sakarya Sanatkarlar Odası’nın ödülünü Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir.

Ali Abanoz En Değerli Oyuncu Ödülü: Tuncay Budakin (Suev İnşaat) Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe vermiştir.

İkinci Takım: Suev İnşaat’ın ödülünü Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım takdim etmiştir.

Şampiyon Takım: Er Yapı Bosna’nın ödülünü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu vermiştir.

İKİNCİ TUR PROGRAMI

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı)

Toy Aydınlatma-Sakarya İz Reklam

Saat 21.00 Gençler Kategorisi (Şampiyonluk maçı)

Ertaş Harita-Er Yapı

KUPA TÖRENİ

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.