Şampiyon Mithatpaşa

Bu haber 703 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Şampiyon Mithatpaşa
Serdivan Spor Salonunda hafta sonunda düzenlenen ortaokullar arası masa tenisi il birinciliği müsabakalarında Mithatpaşa Ortaokulu katıldığı tüm kategorilerde adeta kupalara ambargo koyarak büyük başarı elde etti.

Mithatpaşa Ortaokulu Küçük erkeklerde il birincisi, küçük kızlarda da il ikincisi olarak ilimizi bölge şampiyonasında temsil etme hakkı elde etti. Yeni yılın ilk günlerinde kazanılan bu başarıdan dolayı masa tenisi kız ve erkek takım takımlarını tebrik eden Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Feyzi Altun; “Kazanılan bu şampiyonluk disiplinli ve planlı çalışmanın ürünü olup, bu başarının kazanılmasında emeği geçen Beden Eğitim Öğretmenimiz Tarık Aslan’a, Antrenörümüz Semih Yenihayat’a ve desteklerini esirgemeyen velilerimize çok teşekkür ederim. Ayrıca başarılarıyla bizleri gururlandıran öğrencilerimizi de canı gönülden tebrik eder, bu başarılarının bölge şampiyonasında da devam etmesini dilerim.”dedi.
Masa tenisinde ilimizi bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Mithatpaşa Ortaokulu küçük erkekler ve küçük kızlar takım oyuncuları, bölge şampiyonasında iddialı olduklarını belirterek, ilimize mutlaka dereceyle döneceklerini ifade ettiler.
masa tenisi 1

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.